Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Memduh Büyükkılıç vatandaşlarla kucaklaştı

Memduh Büyükkılıç vatandaşlarla kucaklaştı

ateshaber ateshaber -
22 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentte mahalle sakinlerinin istekleri ile yakından ilgilenen, birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en hoş örneklerini sergileyen Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr.Memduh Büyükkılıç, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyük Bürüngüz, Yıldırım Beyazıt ve İldem mahallelerinde vatandaşlarla bir ortaya geldi. Lider Büyükkılıç, mahalle ziyaretlerine yeni makam aracı, yerli ve ulusal araba Togg ile giderken, vatandaşların da Kayseri’de birinci ve tek olan TOGG’a ilgisi ağır oldu.

Mahalle sakinlerini ziyaret ederek, taleplerini dinleyen Büyükkılıç, vatandaşların sıcak, samimi ilgisi ve sevgisi ile karşılandı.

İlk olarak Melikgazi ilçesinde Büyük Bürüngüz Mahallesi’ni ziyaret eden Lider Büyükkılıç, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Büyükkılıç, “Büyük Bürüngüz Mahallemizi ziyaret ederek, hemşehrilerimiz ile bir ortaya geldik. Güleryüzleri ve gönül dolusu muhabbetleri ile bizleri konuk eden Büyük Bürüngüzlü hemşehrilerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Daha sonra Melikgazi ilçesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ne geçen Lider Büyükkılıç, burada mahalle muhtarı ve vatandaşla sıcak ve samimi sohbet gerçekleştirerek, “Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı Gonca Kaan’ı ziyaret ederek, mahalle sakinlerimiz ile birlikte keyifle sohbet ettik” dedi.

Büyükkılıç, son olarak İldem TOKİ 3’üncü Etap’ta gençlerle ve mahalle sakinleri ile buluştu. Mahalle sakinlerine teşekkür eden Lider Büyükkılıç, “Gençlerimizle ve mahalle sakinlerimiz ile bir ortaya gelerek keyifli bir sohbet ortamımız oldu. Samimi sohbetleri ve misafirperverliği için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı. Mahallelerde esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Büyükkılıç, esnaflar için güzel, bereketli işler temenni etti. Mahalle sakinleri de Lider Büyükkılıç’a ilgisi ve yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ettiler.

Çocuklara Yukatel Kayserispor forması da ikram eden Büyükkılıç’a mahalle ziyaretlerinde Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ve KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir de eşlik etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir