Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Makine endüstrisi MATEF’te buluşacak

Makine endüstrisi MATEF’te buluşacak

ateshaber ateshaber -
26 0

İSTANBUL (İGFA) –Makine endüstrisinin yeni buluşma noktası MATEF Fuarı’nın Türk firmalarının yeni pazarlara açılması ve ihracat pazarlarını genişletmesi açısından kesime kıymetli bir katkı sağlaması bekleniyor.

Makina İmalatçıları Birliği (MİB) ve TÜYAP iş birliğiyle düzenlenecek olan yerli üretim teknolojilerinin buluşma noktası MATEF Fuarı, 20 Haziran’da ziyaretçilere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

20-23 Haziran tarihlerinde, Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziBüyükçekmece / İstanbul’da düzenlenecek olan MATEF Fuarı’nda, son teknoloji sac ve metal sürece makineleri, lazer – otomasyon – robotik sistemler, kaynak ve yüzey süreç teknolojileri dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Makine İmalatçıları Birliği olarak MATEF Fuarı için önemli bir hazırlık yaptıklarını vurgulayan MİB Lideri S. Emre Gencer, bölüme büyük katkı sağlaması beklenen bu fuar için son derece heyecanlı olduklarını belirterek, “Fuar büsbütün yerli makine üreticilerimizi bir ortaya getiren birinci fuar özelliğini taşımakta ve firmalarımızın yeni pazarlara açılmasını ve ihracat pazarlarını genişletmesini amaçlamaktadır. Şimdiden hem kesime hem de ülkemize iyi olmasını diliyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir