Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kocasinan Akademi’ye yakın inceleme

Kocasinan Akademi’ye yakın inceleme

ateshaber ateshaber -
31 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yeni tesiste, Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi’nin bütün markaların yer alacağını belirten Lider Çolakbayrakdar, A’dan Z’ye her bir hizmetin yer alacağı ve 7’den 70’e herkese hitap edecek olan tesis çalışmasında sona yaklaşıldığını vurguladı.

Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’nde imali devam eden Kocasinan Akademi tesis çalışmalarını denetim eden Lider Çolakbayrakdar, tesisin hizmete girmesiyle bölgenin toplumsal, kültürel ve sanatsal manada büyük bir kazanım sağlayacağını söyledi. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla ve ‘Halka hizmeti Hakk’a hizmet’ görerek hareket ettiklerini belirten Lider Çolakbayrakdar; “Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’ndeki Kocasinan Akademi toplumsal tesisinin üretimi süratle devam ediyor. Tam olimpik bayan ve erkek olmak üzere iki havuzun yanı sıra fitness, pilates, aerobik ve öteki sporların yapılabileceği spor merkeziyle birlikte Kocasinan Akademi’nin dersliklerinin olduğu, çocuklar ile gençlerin farklı aktivite yapabilecekleri yerlerin olduğu kocaman bir tesis. İnşallah en kısa vakitte tamamlanarak, hemşehrilerimin hizmetine sunacağız. Bölge sakinleri hem toplumsal, hem sportif, hem de eğitim alacakları çağdaş ve büyük bir tesisi, Erkilet bölgesine kazandırmış olacağız. Ayrıyeten burası çocuklarımızın, gençlerimizin ders çalışabilecekleri ve verimli vakit geçirebilecekleri çok işlevli toplumsal tesis olacak. Bilhassa tesis, bölgenin toplumsal hayatını olumlu tarafta değiştirecek ve bölgeyi canlandırarak, cazibe merkezi haline getirecek. Kocasinan Belediyesi’nin bütün markaların yer aldığı tesisin güzel hizmetlerin yapılacağı bir yer olmasını temenni ediyorum” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların hayatına renk katmak için çağdaş toplumsal tesisler yapmaya devam edeceklerini kelamlarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir