Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Ahmet Çolakbayrakdar muhtarlarla buluştu

Ahmet Çolakbayrakdar muhtarlarla buluştu

ateshaber ateshaber -
30 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Muhtarlarla, Kayseri Kocasinan’da yapılacak çalışmaları pahalandıran Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşlara daha hoş ve ayrıcalıklı bir Kocasinan inşa etmek için ağır çalıştıklarını vurguladı.

Erciyesevler Mahallesi’ndeki Sinan Kafe’de gerçekleştirilen toplantıya, Lider Çolakbayrakdar’ın yanı sıra meclis üyeleri, belediye lider yardımcıları ve ilgili ünite müdürleri katıldı. Muhtarlarla bir ortaya gelen Lider Çolakbayrakdar, onları tek tek dinledi ve taleplerini not aldı.

Mahallelerde yapılması gereken hizmetlerin birebir takipçisi olacağını ve tahlile kavuşturacaklarını vurgulayan Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı hak ettiği biçimde daha ileri noktalara taşımak için ağır çaba sarf ettiklerine dikkat çekerek; “ Öncelikle muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızla birlikte mahallelerimize yapılması gereken çalışmalar, devam eden hizmetler ve her bir mahallemizde vatandaşlarımızdan bize iletilmesi için muhtarlarımıza aktarılmış olan hususları istişare etmek için bir ortaya geldik. Muhtarlarımızla istişareler sonucunda tüm mahallelerimizi 10 bölgeye ayırdık. Mahalle muhtarlarımıza hem daha fazla vakit ayırabilme hem de toplantıların daha verimli olması için bu türlü bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu formda her bir bölgenin muhtaçlıklarını ve taleplerini muhtarlarımızdan daha fazla dinlemiş oluyoruz. Değişen kaideler içerisinde yeni faaliyetlere gereksinim duyulabilir. Bu noktada istişareye kıymet veren bir idare anlayışıyla ünite müdürleri ve belediye lider yardımcılarımızla birlikte muhtarlar toplantılarımızda her bir mahallemizde vatandaşlarımızdan gelen taleplerimizi dinlemeye devam edeceğiz. Akabinde da birebir mahallelerimizde yapılması gereken bu işlerin takipçisi olarak muhtaçlıkları yerinde çözüp, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu noktada işimizi en yeterli biçimde, en ince ayrıntısına kadar yaparak Kocasinan’a ve Kayseri’ye paha katacağız” sözlerini kullandı.

Mahalle muhtarları da mahallelere yapılan hizmetlerden ötürü Lider Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir