Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Keşanspor’da eski idareye ‘yapılandırma’ daveti

Keşanspor’da eski idareye ‘yapılandırma’ daveti

ateshaber ateshaber -
33 0

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Keşanspor Kulübü Lideri Irmak Gergin, geçmiş devirdeki Keşanspor yöneticilerine davette bulundu.

Başkan Gergin, “Geçmiş Devir Yöneticilerine Çağrımdır” diyerek yaptığı yazılı açıklamada, Keşan Spor Kulübü’nün geçmiş devirlerden gelen Toplumsal Güvenlik Kurumu (SGK) borçlarının geçmiş devir yöneticilerine tahakkuku ve kendilerinden tahsilatı talep edildiği ve bununla ilgili o periyotta yapılan toplantılar sonucunda “Kamu Alacaklarının Yapılandırılması Kanunu’nu” beklemek kararı alındığını anımsattı.

Gelinen noktada borçları yapılandırma ve tek ödeme ile kapatma imkanı doğduğunu vurgulayan Gergin, açıklamasında; “2 milyon TL’yi aşan borcumuzun faiz ve öteki masraflarından arındırdıktan sonra kalan ana para ölçüsünü ve birtakım cezalar toplamını ödeyerek Keşan Spor’un geçmiş, bugünkü ve gelecekteki yöneticilerini büyük bir meseleden kurtarmış olacağız. Borçlu olan idarelerde bulunmuş geçmiş yöneticilerimizin toplantıya iştirak ederek, sorunun tahlilinde katkıda bulunmalarını kendilerinden istirham ediyorum. Böylesine büyük fırsatı kıymetlendirerek, hepimize rahatsızlık veren bu mevzuyu ortadan kaldırmak için el birliğiyle gerekli bütçenin toplanacağına inanıyorum. 7 Haziran Saat 20:00’da Saros Hotelin karşı çaprazında bulunan Salon Bomonti’de buluşmaya davet ediyor, hürmetlerimi sunuyorum” sözlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir