Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. KEPDER’den gençlere girişimcilik eğitimi

KEPDER’den gençlere girişimcilik eğitimi

ateshaber ateshaber -
21 0

BURSA (İGFA) – Kültür, Eğitim ve Proje Derneği (KEPDER) ile ConfideaStar Proje Eğitim ve İdare Danışmanlık; Erasmus Plus K2 projesi kapsamında Young Green Entrepreneurship (Girişimcilik Eğitimi) düzenleniyor. AB Proje Koordinatörü ve KOBİ Girişimcilik Mentörü Dilek Kırayoğlu ile Profesyonel Koç Müellif Barış Ege tarafından verilecek eğitimlerle, genç girişimcilere iş planı hazırlama konusunda bilgiler sunulacak.

Yarın Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde saat 12.00’de başlayıp tüm gün sürecek eğitim 100 kişi iştirak kontenjanı ile hudutlu olup, program sonunda iştirakçilere sertifikaları da takdim edilecek.

AB PROJELERİNİ TANIMA ŞANSI

AB Proje Koordinatörü ve KOBİ Girişimcilik Mentörü İstek Kırayoğlu, girişimcilik eğitimi ile iştirakçilere AB projelerini tanıma bahtı da sunulacağını söyledi. Girişimcilik Eğitimlerini gençler için önemsediklerini belirten Kırayoğlu, “Girişimci olmak için sermayeden evvel bilgi gerekli. Biz bu eğitimlerle gençlerimizi hem girişimciliğe, iş planı hazırlamaya hem de geleceğe hazırlıyoruz. 100 kişi iştiraki ile hudutlu tuttuğumuz eğitim programımız ile ayrıyeten iştirakçilere AB projelerini de anlatacağız. Bu, onlara kıymetli ayrıcalıklar sunacak” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir