Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayserililere fiyatsız tramvay muştusu

Kayserililere fiyatsız tramvay muştusu

ateshaber ateshaber -
23 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de lokal idare hizmetlerinin yanı sıra gönül belediyeciliğinin de en hoş örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayserililerin Kurban Bayramı boyunca kent içinde rahat bir formda seyahat edebilmeleri için tramvay sınırlarının fiyatsız olacağını duyurdu.

Başkan Büyükkılıç, tramvay sınırları için fiyatsız ulaşım uygulamasının Kurban Bayramı’nın birinci günü olan 28 Haziran Çarşamba günü başlayıp, bayramın son günü olan 1 Temmuz Cumartesi saat 23.59’da sona ereceğini belirterek, “Bu bayram müddetince 4 gün, tramvay sınırımız, Kayserili vatandaşlarımızın emirlerinde fiyatsız olarak hizmet verecek” diye konuştu.

Kurban Bayramı’nda trafik kurallarına uyulmasını da tavsiye eden Büyükkılıç, “Kurban Bayramı vesilesiyle birçok kardeşimiz yola çıkmaya hazırlanıyor. Sizlere kurallara uymayı, trafikte sabırlı ve dikkatli davranmayı bir defa daha hatırlatıyorum. Trafik kazaları sebebiyle sevdiklerimiz ortamızdan ayrılmasın. Bayram sevincimiz hüzne ve sıkıntıya dönüşmesin” sözlerinde bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir