Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Kayseri vekillerinden OSB’ye ziyaret

Kayseri vekillerinden OSB’ye ziyaret

ateshaber ateshaber -
29 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Kayseri OSB İdare Konseyi Üyeleri Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Kontrol Şurası Üyeleri Mustafa Gengeç ve Mehmet Yusuf Sarıalp yer aldı.

Ziyarette konuşan ve konuklarına güzel geldiniz diyen Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın, 14 Mayıs seçimleri sonucunda milletvekili seçilmelerinden ötürü Hulusi Akar ve Murat Cahit Cıngı’yı tebrik ererek muvaffakiyetler diledi. Lider Yalçın, Kayseri OSB sanayicilerinin talep ve sıkıntılarına ait görüşlerini paylaştığı konuşmasında uygulamaya aldıkları projelere ait bilgi verdi.

Önceki devir Ulusal Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ise Kayseri sanayicisinin talepleri ve meseleleri noktasında TBMM çatısı altında gereken adımları atmaya çaba göstereceklerini söz etti.

Önceki devir Ulusal Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ve beraberindeki heyetin ziyareti, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir