Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Talas’a Millet Bahçesi muştusu

Kayseri Talas’a Millet Bahçesi muştusu

ateshaber ateshaber -
28 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın başkanlığında gerçekleşen toplantıda çeşitli komite raporlarıyla, Plan ve Proje Müdürlüğü ile Mali Hizmetler Müdürlüğüne ilişkin çeşitli bahisleri içeren gündem unsurları karara bağlandı.

Toplantının açılışında konuşan Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, kelamlarına 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta yapılan milletvekilliği ile cumhurbaşkanlığı seçimlerinin vatan ve millet için güzel olmasını dileyerek başladı.

“SEÇİM BİTTİ ARTIK İŞİMİZE BAKMA ZAMANI”

Başkan Yalçın, “Bu mecliste gurubu bulunan bütün partilerimizin TBMM’de de milletvekilleri oldu. Bu da bizim için manalı. Ülkenin parçalanamaz bütünlüğü konusunda hepimizin tasası tıpkı, hassasiyeti tıpkı. Demokrasinin olmazsa olmazı en değerli ögesi seçimler. Artık artık işimize bakma vakti. Sonuçlar güzel olsun. Kentimizin de belediyecilikte duayeni Mehmet Özhaseki’nin Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olmasının kentimize çok yararı olacaktır. Güzel olsun. Allah devlete zeval vermesin.” dedi.

TALAS MİLLET BAHÇESİNDE TEMEL BU YAZ

Talas Belediyesinin değerli yatırım ve hizmetlerinden de bahseden Lider Yalçın, Mevlana Mahallesinde imali süren Talas Millet Bahçesiyle ilgili bilgiler aktararak, “Talas Millet Bahçesi olarak planladığımız yerde 3 ihale yaptık. Altyapı, peyzaj ve toplumsal alanları ihale ettik. Üçünün de temel atması tıpkı anda başlasın ve bu yazı uygun değerlendirelim dedik. Bu yaz inşallah temel atma merasimi gerçekleştireceğiz.” sözlerini kullandı.

Meclis toplantısı 3 Temmuz Pazartesi günü yine bir ortaya gelmek üzere sona erdi.

(

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir