Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan’ın Avrupa ‘Kahraman’ı

Kayseri Kocasinan’ın Avrupa ‘Kahraman’ı

ateshaber ateshaber -
23 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Sportmeni Kenan Eren Kahraman, 14-18 Haziran tarihleri ortasında Hırvatistan’ın başşehri Zagreb’de düzenlenen U13 Avrupa Şampiyonasının Ferdi Maçlarında Avrupa Üçüncüsü oldu. Tıpkı vakitte U13 Ulusal Kadro atleti olan Kahraman, Ulusal Ekip olarak finalde İtalya’yı 3-0 yenip, Avrupa Şampiyonu oldu. Kahraman’ı tebrik eden Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar; “Hem Kayseri’mizin hem Ülkemizin büyür bir gurur Kaynağı olan Kenan Eren Kahraman’ı kutluyorum. Onlarla birlikte bu işe emek veren Ulusal Ekip ve kulübümüzün Antrenörleri Halil Adak ile Kemal Balım’ı tebrik ediyor, muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum.

Spor yatırımlarımız, başarılarla taçlanıyor. Sportif alanda birçok branşta muvaffakiyet üstüne muvaffakiyet elde ediyoruz. Atletlerimiz, ay yıldızlı formayı layıkıyla taşıyıp, İstiklal Marşımızı Milletlerarası toplulukta okutturarak, her kezinde bizim gururumuz oluyorlar. Bilindiği üzere kulübümüz sayesinde Kayseri, masa tenisinde Türkiye sıralamasında en başarılı vilayet unvanını taşıyor. Kentimizi ve ülkemizi en hoş halde temsil ediyorlar. Bu vesileyle gerek Kocasinan Belediyesi olarak gerek ise şahsım olarak her vakit atletlerimizin yanındayız” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, muvaffakiyetlerin devam etmesi için tüm atletlere her vakit dayanaklarını artırarak sürdüreceklerini kelamlarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir