Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan kendisiyle yarışıyor

Kayseri Kocasinan kendisiyle yarışıyor

ateshaber ateshaber -
22 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Daha hoş bir Kocasinan için her alanda hizmet ürettiklerini vurgulayan Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, belediye alanında kendileriyle yarıştıklarına dikkat çekerek; “ Vatandaş öteki kentte bu türlü hizmet var onu istiyoruz demiyor. Kocasinan’ın rastgele bir mahallemizde yaptığımız talebin birebirini istiyor. Bu bizim için gurur vericidir. Kendimizle yarışıyoruz” dedi.

Gülpark Sinan Cafe’de gerçekleştirilen toplantıda konuşan Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın tüm mahallelerini güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ettiklerini söz etti. Muhtarlarla sohbet edip, taleplerini dinleyen Lider Çolakbayrakdar, Her mahallenin muhtaçlığına nazaran yatırım yaptıklarını belirterek; “Merkez mahalle muhtarlarımızla son bölge toplantısını gerçekleştirdik. 7’nci bölge toplantısı çerçevesinde Mevlana, Yenimahalle, Sümer, Seyrani, Yakut, Zümrüt, Hoca Ahmet Yesevi, Saraybosna, Yeşil, Boztepe ve Sancaktepe Mahallesi muhtarlarıyla bir ortaya geldik. Muhtarlarımızın hem taleplerini hem de vatandaşlar tarafından bize aktarılan mevzuları ela aldık. Bilhassa belirmek istiyorum ki kendimizle yarışıyoruz.

Başka belediyede yahut diğer kentte bu türlü hizmet var fakat bizde yok denilmiyor. Kocasinan’ın rastgele bir mahallemizde yaptığımız talebin birebirini öbür mahallerimiz istiyor. Bu bizim için gurur verici. Vatandaşlarımıza daha fazla hizmet edebilmek için önümüzü açıyor. Zira yaptığımız hizmet beğenilmiş ve mutlu olunmuş ki başka mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızda bunu istiyor. Paklık, makina ikbal, park bahçe, toplumsal yardım, imar, kentsel dönüşüm, plan proje, geri dönüşüm, mali hizmetler üzere her alanda iddialıyız. Bunu alandaki vatandaşlarımızın geri dönüşümünden anlıyoruz. Hemşehrilerimizin memnuniyeti bizlere ne kadar hoş hizmetler yaptığımızı gösteriyor. ‘Şükürler olsun Kocasinan’da ki her mahallemizde bir izimiz bir hizmetimiz var’. Bizim derdimiz, ilçemizdeki 400 binden fazla insanımızı keyifli edebilmekle ilgilidir” sözlerine yer verdi.

Mahalle muhtarları da Kocasinan Bölgesinde yapılan hizmetlerden ötürü Lider Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir