Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan eş vakitli yenileniyor

Kayseri Kocasinan eş vakitli yenileniyor

ateshaber ateshaber -
31 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Argıncık Mahallesi 6230 Sokak’taki çalışmaları inceleyen Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın her bir noktasında çalışmalarının olduğunu ve vatandaşların daha memnun yaşamaları için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Hafta sonu Fen İşleri Müdürlüğü takımlarının çalışmalarını denetim eden Lider Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Çalışanlarla sohbet eden Lider Çolakbayrakdar, daha hoş Kocasinan için her alanda çalışmaların aralıksız sürdüğünü vurguladı. İlçe genelinde yenileme çalışmaların ağır tempoda devam ettiğini belirten Lider Çolakbayrakdar; “Geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu yıl da ‘Kocasinan’ın her yerinde olacağız’ dedik ve artık de Argıncık Mahallesi’ndeki 6230 Sokak’ta asfalt çalışması yapıyoruz. Bir öbür taraftan da ise Argıncık Düz Sokak’ta söküm çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım sağlayabilmek, etraf kurallarının iyileştirilebilmesi ve daha huzurlu bir biçimde ömür alanları oluşturabilmek için çalışmalarımız hummalı bir halde sürüyor. Her noktada planlanmış çalışmalar adım adım tamamlanacak. Yapılması gereken tüm çalışmaları program dahilinde yapacağız ve hemşehrilerimin hizmetine sunacağız. Bütün uğraşımız, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir. Yapılan çalışmaların güzel olmasını diliyorum” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı daha çağdaş ve daha yaşanılabilir kent haline getirmeye çaba gösterdiklerini kelamlarına ekledi.

İnceleme sırasında Lider Çolakbayrakdar’ı gören çocuklar ise meskenlerinin önüne asfalt döküldüğü için çok keyifli olduklarını belirterek, bundan sonra daha konforlu bisiklet süreceklerinden ötürü Lider Çolakbayrakdar’a sevgisini sarılarak yansıttılar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir