Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. KAYMEK’ten ‘bağımlılıkla mücadele’ aktifliği

KAYMEK’ten ‘bağımlılıkla mücadele’ aktifliği

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentte mesleksel eğitim ve kültür sanat faaliyetlerinin öncüsü olan KAYMEK’in bünyesinde vatandaşlara dokunan Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, bağımlılıkla gayret konusunda da hizmet vermek ismine teşebbüslerde bulunuyor.

BAĞIMLILIKLA UĞRAŞTA YEŞİLAY İLE DAYANIŞMA

Toplumda aileyi temel alarak vatandaşların sıkıntılarına ve huzuruna yönelik faaliyetlerde bulunan Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, aile akademisi ile gençleri evliliğe hazırlamak, telefon ile uzman aile danışmanları aracılığıyla 12 farklı alanda fiyatsız ruhsal danışmanlık hizmeti vermek ve buna benzeri pek çok hizmeti hayata geçirmek üzere hizmetlerinin yanı sıra, toplumda bağımlılıkla çaba konusunda hizmet veren Yeşilay ile iş birliği yaparak da bağımlılıkla çaba noktasında dayanağını gerçekleştiriyor.

Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, Yeşilay grubunu ağırladığı ve ‘bağımlılıkla mücadele’ başlığı altında gerçekleşen eğitimde, Yeşilay’ın faaliyetleri konusunda iştirakçileri ayrıntılı olarak bilgilendirdi. Keyifli ve verimli programda iştirakçiler, bağımlılık ile uğraş konusunda da değerli bilgiler edindiler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir