Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. İzmitlileri gururlandıran minik yüzücüler Başkan’ın makamında

İzmitlileri gururlandıran minik yüzücüler Başkan’ın makamında

ateshaber ateshaber -
28 0

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediye Lideri Fatma Kaplan Hürriyet, 6-7 Mayıs tarihlerinde Bursa’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi küme karşılaşmaları ve 3-4 Haziran tarihlerinde Gebze’de düzenlenen 10 Yaş Yüzme Ulusal Gelişim Projesi Bölge Finali’nde elde ettikleri başarılarla İzmitlileri gururlandıran minik yüzücüleri ve ailelerini ağırladı.

Ziyarette, Lider Yardımcısı Yaşar Kardaş, İzmit Belediyespor Kulüp Lideri Yusuf Erenkaya, İzmit Belediyesi Yüzme Kulübü Başantrenörü Levent Azazi, Yardımcı Antrenörler Fatih Çaglar ve Nurşah Köseoğlu hazır bulundu.

Bursa’daki karşılaşmalara katılan İzmit Belediyespor Yüzme Kulübü’nün 10 sportmeni da barajı geçmeyi başararak madalya kazandı. Gebze’de düzenlenen 10 Yaş Yüzme Ulusal Gelişim Projesi Bölge Finali’ne 4 atlet ile katılan İzmit Belediyespor, burada da bölge üçüncüsü oldu.

Minik atletleri tebrik eden Lider Hürriyet, “Sporun her alanında var olmaya uğraş gösteriyoruz. Basketbol ve güreş alanında yaptığımız yatırımların karşılığını alıyoruz. Yüzme branşında da hoş muvaffakiyetler elde ediyoruz. Sizleri çok tebrik ediyorum. Hepiniz başka ayrı bizi çok sevindirdiniz. Kıymetli ailelere de çocuklarını spor yapmaya teşvik etmelerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir