Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. İzmir’de Çiğlililer sandık başına gidiyor

İzmir’de Çiğlililer sandık başına gidiyor

ateshaber ateshaber -
22 0

İZMİR (İGFA) – Çiğli ilçesinde Belediye Lideri Utku Gümrükçü’nün misyona gelmesiyle başlayan sandık uygulaması 13-16 Haziran 2023 tarihleri ortasında 26 mahallenin tamamında gerçekleştirilecek.

Mahalle muhtarlıklarının yanı sıra insan sirkülasyonunun ağır olduğu Çiğli Belediyesi önü, Çiğli İZBAN aktarma merkezi ve Kasaplar Meydanı’nda da sandık kurulacak. Sandık başlarında belediye çalışanları misyon yapacak.

Vatandaşlar dört gün boyunca sandıklara giderek ikamet ettiği mahalle ve Çiğli’nin genel durumuyla ilgili talep ve tekliflerini belirtebilecek.

GERİ BİLDİRİM YAPILACAK

13-16 Haziran tarihlerinde sandığa gidecek vatandaşlara Utku Gümrükçü başkanlığındaki 4 yıllık hizmet ve projelerin geri bildirimi maksadıyla broşür takdim edilecek.

Uygulamanın akabinde vatandaşlara taleplerinin alındığına dair SMS gönderilecek. Tüm talepler, Vatandaş Bağları İdare Sistemine (CRM) yüklenerek ilgili müdürlükler tarafından takibi yapılacak. Belediyenin yıllık hizmet programlarında ve faaliyet raporlarında vatandaşların talep ve tekliflerine öncelik verilecek.

3. kere gerçekleştirilen sandık uygulamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Lider Gümrükçü, Çiğli’nin bugününü ve geleceğini iştirakçi bir anlayışla inşa etmeye devam ettiklerini belirterek, “Kentimizle ilgili kararları yaptık oldu anlayışıyla değil, ortak akılla alıyoruz. Misyona geldiğimiz 2019 yılından itibaren üçüncü sefer sandık uygulaması düzenleyeceğiz. Birinci iki uygulamamızın akabinde vatandaşlarımızla yaptığımız kıymetlendirme anketlerinde çok hoş geri dönüşler aldık. Hemşehrilerimize çağrım; sandıklara gidip ilçemizle ilgili şimdiki talep ve görüşlerini bizlerle paylaşsınlar. İştirak ne kadar yüksek olursa kentimizin öncelikli muhtaçlıklarını belirleme ve tahlil üretme refleksimiz o kadar güçlü olur” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir