Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. İzmir Karabağlar Belediyesi’nde bayramlaşma sevinci

İzmir Karabağlar Belediyesi’nde bayramlaşma sevinci

ateshaber ateshaber -
22 0

İZMİR (İGFA) – Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’ndeki bayramlaşmaya İzmir’in Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu, lider yardımcıları, meclis üyeleri, Belediye İş 4 Nolu Şube Lideri Ayhan Doğan, Genel İş Sendikası 5 Nolu Şube Lideri Ahmet Savaş Aras ve çalışanlar katıldı.

Başkan Selvitopu burada yaptığı konuşmada, Karabağlar Belediyesi’nin tüm gücüyle alanda olduğunu söyledi. Güç vakitler geçirildiğini, var olan meşakkatlerin azim, kararlılık, birlik ve beraberlikle aşıldığını vurgulayan Lider Selvitopu, “Toplumdan yana işleri, projeleri yaşama geçirmek için çalışıyoruz. Karabağlar’ın bir çok şeye gereksinimi var. Bunları karşılamanın yolu da mali disiplini sağlamaktan geçiyor. Bütçemizi her tarafıyla değerlendirmeye çaba ediyoruz. Çalışanlarımızı, hizmetlerimizi, ilçemizde yaşayan 500 bin insanımızı birebir anda düşünmek ve bütçeyi en gerçek biçimde kullanmak zorundayız. Halkımızın her kuruşunu dikkatli değerlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bayramların küskünlerin barıştığı, herkesin bir ortaya geldiği özel günler olduğunu hatırlatan Lider Selvitopu, tüm çalışanlara sevgi, hürmet ve müsamaha getirmesi dileğiyle Kurban Bayramı’nı kutladı.

Sendika yöneticileri Doğan ve Aras da Lider Selvitopu’na teşekkür ederek, herkesin bayramını kutladılar.

Başkan Selvitopu daha sonra Uzundere’de bulunan Paklık İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’ne giderek çalışanlarla bayramlaştı. Bayramlaşmaya Genel-İş Sendikası 5 no’lu Şube Lideri Savaş Aras, KARBEL Müdürü Yakup Tendriç, meclis üyeleri, lider yardımcıları ve çalışanlar katıldı. Lider Selvitopu burada da işçinin bayramını kutlayarak, emek veren herkese teşekkür etti.

Bayramlaşma programının son durağı ana hizmet binasındaki Muzafffer İzgü Konferans Salonu oldu. Meclis üyeleri, belediye lider yardımcılarıyla birlikte çalışanlarla bayramlaşan Lider Selvitopu, “Belirli bir istikrara ve hizmet kalitesine kavuştuk” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir