Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. İzmir Güzelbahçe’de erken bayramlaşma

İzmir Güzelbahçe’de erken bayramlaşma

ateshaber ateshaber -
28 0

İZMİR (İGFA) – İzmir’in Güzelbahçe Belediye Bahçesi’nde gerçekleşen bayramlaşmaya CHP Güzelbahçe İlçe Lideri Çağlayan Bilgen, Belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve belediye çalışanları katıldı.

Şartların hem çalışan hem de patron için yeterlice zorlaştığını belirten Güzelbahçe Belediye Lideri Mustafa İnce, ‘’Hem çalışan hem de patron için koşullar çok sıkıntı. Tüm işçiler ülkemizde yaşanan enflasyonun buhranının altında ezilmekte. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir belediyesi olarak, Genel Liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve tüm örgütümüzün personel işçi dostu anlayışıyla bize verilen talimatlar doğrultusunda her vakit personel ve işçilerimiz için kurallarımızı zorlayarak sizin yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Sizlere adaletli kontratlar yapılma konusunda kelam verdim, her vakit bu sözümün ardında olacağım. Ülkenin içinde olduğu ekonomik durum karşısında sizler için ne kadar da fedakarlık yapsak bu iyileştirmeler maalesef uzun müddet dayanmıyor. Fedakarlığımız sizlerin emeği için olacak. Koşullarımızı zorlayarak sizler için hazırladığımız yeni şartlarla kazandığınız fiyatları eşleriniz çocuklarınız ve sevdiklerinizle hoş günlerde harcamayı nasip etsin. Maliyetler çok arttı. Belediyemizin bir makinasını yada aracını kullanırken bunların sizin yani milletimizin parası ile alındığını bir defa daha düşünelim o yüzden çalışırken daha randımanlı kullanarak Güzelbahçemize daha âlâ hizmet verelim. Barış içinde çalışmaya devam edelim. Bu temennilerle tüm İslam alemine sağlıklı, huzurlu ve memnun bayramlar diliyorum’’ dedi.

Malatya’da yapılan çalışmalar için çalışana teşekkür eden CHP Güzelbahçe İlçe Lideri Çağlayan Bilgen, ‘‘Değerli yoldaşlarım. Sizin emeğiniz çok büyük, sarsıntı bölgesi olan Malatya’da yapmış olduğunuz çalışmalar sonucunda 30 bin seçmeni olan Güzelbahçe Belediyesi’ni en büyük belediye yaptınız. Yeşilyurt AşağıbağlarMahallesi Güzelbahçe olarak anılıyor. Sizin üstün çabası sayesinde bir çok büyükşehir belediyesinin yapamadığı çalışmaları başardınız. Veli Ağbaba ve Burhanettin Bulut vekillerimiz size teşekkür etmek için geldi. Bu onur bu gurur hepimizin. Hepinizi alnınızdan öpüyorum. Hiçbir işi beceremeyen, ekonomiyi batıran ve bugünün sorumlusu hükümet maalesef tekrar seçildi. Türkiye bir İzmir bir Güzelbahçe değil. Yerli ve ulusal hükümet yerli olmayan Suriyeli ve Afgan mültecilerin oylarıyla iktidarı küçük bir farkla kazandı. Yaklaşık 9 ay sonra lokal seçimler var. Ben işçi dostu emekten yana olan Belediye Liderimiz Mustafa İnce’nin bu devirde devam edeceğine inanıyorum. Bizlerde her vakit ki üzere liderimizin yanında olacağız. Pahalı liderim bu işçilerin istediklerini verelim, bütçemizi bu kardeşlerimiz için zorlayalım’’ dedi.

Konuşmaların akabinde işçiye ve vatandaşa kavurma, pilav ve tatlı ikram edildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir