Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. iPhone X’ten iPhone 12’ye nakit ödemeden nasıl geçtim?

iPhone X’ten iPhone 12’ye nakit ödemeden nasıl geçtim?

ateshaber ateshaber -
21 0

Ülkemizde artan kur ve vergi oranları sebebiyle telefon almak her geçen gün zorlaşıyor. Bu kapsamda birçok kullanıcı takas tekliflerini değerlendirerek yeni telefon satın almak istiyor. Yenilenmiş telefonları ile ünlenen EasyCep markasıysa imdadınıza yetişiyor. İşte EasyCep sayesinde iPhone X‘i nakit para ödemeden nasıl iPhone 12’ye çevirebileceğinizin detayları…

EasyCep sayesinde cebinizden nakit çıkmasın!

Bu videomuzda ShiftDelete.Net ekibinden Tolga Cem Küçükyılmaz, sizler için EasyCep ile cebinizden nakit para çıkmadan iPhone X’ten iPhone 12’ye nasıl geçebileceğinizi gösteriyor. EasyCep’in yenilenmiş telefonlarındaki takas seçeneği sayesinde nakit para ödemeden telefonunuzu rahatlıkla yenileyebilirsiniz.

EasyCep Online Mağaza’dan telefonunu satmak için: https://bit.ly/3qBoHZC
Telefon almak için: https://bit.ly/3CGdmdL

Öncelikle EasyCep internet sitesine girerek elimizdeki telefon için bir teklif almalıyız. EasyCep internet sitesinde yer alan “Hemen Sat” seçeneğine tıklıyoruz. Ardından firma tarafından hazırlanmış olan soruları cevaplıyoruz. Telefonumuzun kozmetik durumu, pil sağlığı, değişen ve hasarlı parçaları hakkında oluşturulan sorulara verdiğimiz cevaplara göre EasyCep bir ön teklif belirliyor.

Ön teklifte belirtilen miktarı kabul etmeniz halinde bir sonraki aşamaya geçiş yapıyorsunuz. Bu aşamada EasyCep tarafından oluşturulmuş satış bilgi formunu eksiksiz bir şekilde dolduruyoruz. Ve ardından ödemeyi nasıl almak istediğimizi belirtiyoruz.

Bu noktada EasyCep size 3 seçenek sunacaktır. İlk seçenek, özellikle takas ile yeni telefon almak isteyenler için oluşturulan hediye çeki. EasyCep hediye çekini seçmeniz halinde size sattığınız telefona göre belirlenen bir hediye çeki veriyor ve bu çeki EasyCep üzerinde satılan tüm cihazlarda kullanabiliyorsunuz. Diğer iki seçenekse paranın hesabınıza yatma süresine göre değişen nakit ödeme alma seçenekleri.

Daha sonrasındaysa almak istediğiniz telefonu seçerek satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. EasyCep satın alacağınız tüm yenilenmiş akıllı telefonlar için size 12 ay garanti sunmakta. Ayrıca satın aldığınız telefonla birlikte yeni şarj kablosu, kulaklık gibi donanımlarda gelmekte. Bunun yanında alacağınız cep telefonunu 14 gün içerisinde iade hakkı da size sunulmuş durumda.

Peki siz EasyCep hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir