Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. İmtihana saniyeler kala genç adayın yardımına Lider Çalık yetişti

İmtihana saniyeler kala genç adayın yardımına Lider Çalık yetişti

ateshaber ateshaber -
24 0

İSTANBUL (İGFA) – Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, Yükseköğretim Kurumu İmtihanı öncesi ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrenciler ve ailelerinin heyecanını paylaştı.

Adaylara muvaffakiyetler dileyen Lider Çalık,saniyeler kalasınava yetişmeye çalışan ve eksik evrakı bulunan Havva Büyükgökçay’ın yardımına koştu.Giriş dokümanını süratlice çıkartabilmesi için grup arkadaşlarını görevlendiren Çalık, genç adaya okulun kapısına kadar da eşlik etti. Çalık, imtihana yalnız gelen Büyükgökçay’ın cüzdan, yüzük ve kolye üzere şahsî eşyalarınıbizzat alarak okul sorumlusuna teslim etti. Kendisinin de büyük heyecan yaşadığını söz eden Çalık, “Sınava giriş öncesi eksik dokümanı bulunan kızımızı kapıların kapanmasına birkaç saniye kala imtihana çok şükür yetiştirdik. Yolu açık olsun” dedi.

Yardımlarından ötürü Lider Çalık’a teşekkür eden Havva Büyükgökçay, “Sabah araçla geldim ve birkaç sokak ileriye park etmek zorunda kaldım. İmtihana birinci sefer giriyorum. Telefonuma giriş evrakımın ekran imajını almıştım. Birkaç dakika kala koşa koşa çıktısını almaya gittim. Beylikdüzü Belediye Lideri sağ olsun bir araç yolladı ve beni son dakika yetiştirdi. Hatta içeri girerken yüzük ve cüzdan üzere ferdî eşyalarımı Liderimize teslim ettim. Kendisinin şahsen bana yardımcı olması çok hoş bir jestti. Çok keyifli oldum, teşekkür ediyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırız” tabirlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir