Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Güzelbahçe basketbolda tepede

Güzelbahçe basketbolda tepede

ateshaber ateshaber -
21 0

İZMİR (İGFA) – Uzun soluklu lig çabası sonucunda Güzelbahçe Genç Yıldızlar SK şampiyon olurken, Best Gelişim SK ikinci oldu. Şampiyonun ve ikinci grubun Güzelbahçe’den çıkmasıyla ekip oyuncuları, antrenör ve veliler büyük sevinç yaşadı.

Güzelbahçe Kaan Aziz Spor Salonu’nda bir ortaya gelerek ‘Şampiyon Güzelbahçe’, ‘Büyük Başkan’, ‘Mert hoca sen bizim her şeyimizsin’ sloganları atan coşkulu kalabalığa Güzelbahçe Belediye Lideri Mustafa İnce’de katıldı.

Tüm spor komplekslerinin sportmenlerin konutu üzere olduğunu belirten Güzelbahçe Belediye Lideri Mustafa İnce, ‘‘Kısıtlı imkanlarla tepede iki Güzelbahçe kadrosunun yer alması gurur verici. Hem de 12 yaş kategorisine 11 yaş ile katılarak bu başarıyı elde etmek ayrıyeten kutlanmalı. Bu tıpkı vakitte çocuklarımızı yanlışsız antrenörlere emanet ettiğimizin de göstergesi. Geleceğin basketbolcuları Güzelbahçe’den yetişecek. Güzelbahçe dinamiklerinin gücünü birleştirmesiyle bu muvaffakiyet sağlandı. Bu muvaffakiyet daha büyük muvaffakiyetlerin habercisi. Bu sevinci bizlere yaşattığınız için oyuncularımıza, antrenörlerimize, yöneticilerimize ve fedakar velilerimize teşekkür ediyorum. Bu muvaffakiyet mükafatsız kalmayacak. Birinci meclisimizde ödül yönetmeliğinden oyuncularımızın muvaffakiyetini değerlendirip sonuçlandıracağız’’ diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir