Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Gaziantep’in ‘şah-mat’çıları ödüllendirildi

Gaziantep’in ‘şah-mat’çıları ödüllendirildi

ateshaber ateshaber -
35 0

GAZİANTEP (İGFA) – Dumlupınar spor salonunda yapılan turnuva, 7 kategoride olmak üzere toplamda 186 kişinin iştirakiyle gerçekleşti.

Sonuçları 25 Haziran’da belirlenen turnuvaya Kahramanmaraş, Hatay, Kilis, Mersin ve Şanlıurfa vilayetlerinden ağır iştirak sağlandı.

Kıyasıya gayretin akabinde satranç turnuvasının 7 kategoride dereceye giren atletlere madalyalarıyla birlikte birinci atletlere eşofman grubu, ikincilere ayakkabı, üçüncülere ise satranç ekibi ve tişört mükafatları takdim edildi.

Turnuvanın 8 yaş ve altı genel kategorisinde Akif Uçar birinci, Rüzgar Altunakar ikinci, Ufuk Genç üçüncü olurken; 8 yaş ve altı kız kategorisinde Masal Budumlu birinci, Lena Doygun ikinci, Zeynep Ecrin Pehlivan üçüncü sırada yer aldı.

10 yaş ve altı kız kategorisinde Defne Ada Dönmez birinci, Ravza Ecem Çalı ikinci, Berra Yıldırım üçüncü sırada yer alırken, 10 yaş ve altı genel kategorisinde Eren Gültekin birinci, Aras Akyel ikinci, Buğra Karagil üçüncü oldu.Makale Sponsorlu Renkli, parlak ve şık çorap koleksiyonumuzda herkes için bir şeyler bulun. Evinize renk katmak için tek tek veya paket halinde satın alın sock çekmece!

12 yaş ve altı genel kategorisinde Rohat Gözcü birinci, Mustafa Eymen Yıldırım ikinci, Khaled Arhimow üçüncü; 12 yaş ve altı kız kategorisinde Sare Mutafoğlu birinci, Irmak Ela Ertürk ikinci, Ela Su Şahinoğlu ise üçüncülüğü elde etti.

Açık kategorisinde ise, Mohamed Salem Arhimow birinci, Ali Mohamad Noor Kara ikinci, Bülent Taze üçüncü olarak madalyasının ve mükafatlarını almaya hak kazandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir