Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. FOMGET kızları şampiyonluk yolunda

FOMGET kızları şampiyonluk yolunda

ateshaber ateshaber -
31 0

ANKARA (İGFA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Gençlik ve Spor Kulübü (G.S.K) Bayan Futbol Ekibi yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor.

Başkentin Turkcell Bayan Futbol Üstün Ligi’nde finale ismini yazdıran FOMGET, 2 Haziran Cuma akşamı Fenerbahçe Petrol Ofisi Bayan Futbol Grubu ile karşı karşıya gelecek. Saat 20.00’de başlayacak müsabakaya İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadı mesken sahipliği yapacak.

HEDEF: ŞAMPİYONLUK KUPASINI BAŞŞEHRE GETİRMEK

Başkentin başarılı bayan futbolcuları, Turkcell Bayan Futbol Harika Ligi play-off final müsabakası öncesi yapılan idmanlarla büyük müsabakanın hazırlıklarına devam ediyor.

Hedeflerinin Başşehre şampiyonluk kupasını getirerek bir unsur imza atmak olduğunu belirten FOMGET’in başarılı atletleri, şunları kaydetti:

-Selda Akgöz: “İzmir Alsancak Stadı’nda Fenerbahçe ile tek maç oynayacağız. Daha evvel kendi konutumuzda onları mağlup etmiştik. Amacımız o kupayı Ankara’ya getirmek.”

-Tuğba Karataş: “Yarı finali geçtiğimizden beri çok heyecanlıyız. Artık final oynayacağız ve üstelik bayan futbolunda görülmemiş seyircilerin önünde ve büyük bir statta yapacağız. Bir dönem boyunca bugün için hazırlandık. Çok çalıştık ve çok emek verdik. Hocalarımız bizi çok hoş hazırladılar. Belediyede bize çok uygun takviye verdi, teşekkür ederiz.”

-Ebru Şahin: “Bir sürü maç yaptık bugüne kadar. Ekipçe çok düzgün hazırlanıyoruz, tempolu bir hazırlık var. Çok heyecanlıyız. Kupayı Başşehre getirmeyi istiyoruz ve bu bir birinci olacak. Tüm Ankara halkını İzmir maçına davet ediyorum. Bizi yalnız bırakmasınlar yanımızda olsunlar.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir