Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Firuze Halim ‘Yok Halim ‘ dedi

Firuze Halim ‘Yok Halim ‘ dedi

ateshaber ateshaber -
27 0

İSTANBIUL (İGFA) – 2021 yılında “Toz” isimli birinci müziği ile müzik dünyasına adım atan Firuze Gamze, iki yıl ortanın akabinde kendine mahsus halini yansıttığı Yok Halim isimli yeni müziğini dinleyicilerle paylaştı.

”Yok Halim” isimli yeni müziğinin kelam ve bestesine imzasını atan genç isim, müziğin düzenlemesinde Orhun Ozan ve Özgür Aksüyek ile çalıştı.

Klibin direktörlüğünü ise Mustafa İhtimam üstlendi.

Elektronik soundların baskın olduğu bir pop müziği olan ”Yok Halim” müziğini kaleme alırken biten bir bağdan esinlendiğini lisana getiren sanatçı, ayrılığın akabinde birbirlerine karşı güçlü, umursamaz ve birebir vakitte yorgun hisseden iki kişiyi anlatıyor.

İzmir doğumlu olan genç isim, küçük yaşlarda müziğe olan ilgisini fark etmesi ile bir arada şan dersleri almaya başladı ve akabinde İzmir’in çeşitli yerlerinde sahne alarak dinleyicilerle buluştu. Mimar Sinan Üniversitesi Çağdaş Dans kısmını mezunu Firuze Gamze, oyunculuk ve müzik çalışmalarını eş vakitli olarak yürütüyor.

Firuze Gamze’nin ikinci teklisi Yok Halim, 9 Haziran tarihinden itibaren Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir