Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. FanSupport’tan İskenderunspor’la iş birliği

FanSupport’tan İskenderunspor’la iş birliği

ateshaber ateshaber -
30 0

HATAY (İGFA) – İskenderunspor ile dünyanın birinci ve tek kurallı taraftar dayanak uygulaması “FanSupport” ortasında; zelzelenin yol açtığı ziyanların giderilmesi ve kulübe dayanak toplanmasıyla hedefiyle iş birliği mutabakatı imzalandı.

Yapılan iş birliği sayesinde; hem İskenderunspor’a gönülden bağlı olan taraftarlar hem de sarsıntının yaralarının sarılmasında takviye olmak isteyen öteki kulüplerin taraftarları ortak bir maksat uğruna bir ortaya gelebilecek. Sporseverlerin takviyesiyle; kulübün gereksinimlerine, amaçlarına ve hayallerine ulaşmasına kaynak ve motivasyon sağlanacak. “FanSupport” uygulaması üzerinden yaratılan kaynakla kulübün gelirleri artarken, yine yapılanma çalışmalarına ve yetenekli gençlere yatırım yapılması kolaylaşacak.

FanSupport ile İskenderunspor Kulübü ortasında dayanışma mutabakatının imzalanması 27 Mayıs Cumartesi günü Gençlik ve Spor Bakanlığı Riva Tesisleri’nde iş birliği muahedesi yapıldı. İskenderunspor Kulübü Lideri Hakan Bolat, FanSupport İdare Şurası Lideri Murat Öztermiyeci, FanSupport Genel Müdürü Ali Parlak, İskenderunspor Kulübü Lider Yardımcısı Reşit Seber, İskenderunspor Kulübü Teknik Yöneticisi Levent Şahin ve İskenderunspor Kulübü Futbol Kadrosu Kaptanı Kemal Tokak’ın iştiraki ile düzenlenen basın lansmanında mutabakatla ilgili ayrıntılar paylaşıldı. Lansman kapsamında düzenlenen imza merasiminde İskenderunspor topuna da imzalar atılırken, grubun sarsıntı anısı olarak tasarlanan siyah forması FanSupport yöneticilerine ikram edildi. İskenderunspor’un, “Depremin Çocukları” kampanyasına uygulama üzerinden bağış takviyesi vereceği de açıklandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir