Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Fame Model Of Turkey’in en yeterli modelleri belirli oldu

Fame Model Of Turkey’in en yeterli modelleri belirli oldu

ateshaber ateshaber -
30 0

İSTANBUL (İGFA) – Genç bayan ve erkeklerin kıyasıya gayret ettiği gecede müsabakayı bayanlarda Melissa Aslan kazanırken, erkeklerin şampiyonu Furkan Yıldırım oldu. İkinciler Buse Aksüt ve Burak Gündüz olurken, üçüncüler Nil Gül, Okan Leventoğlu seçildi.Catwalk mükafatları Merve Karslı ve Oğuzhan Tüfekçi’nin oldu.

19 bayan, 19 erkek finalistin olduğu gecenin koreografisi ve sanat direktörlüğünü ünlü koreograf Asil Çağıl üstlendi. Sunuculuğunu ünlü model/oyuncu Zeliha Çal ve Ercan Arkat’ın yaptığı yarış epey heyecanlı geçti. Heyette Şişli belediyesi Lider Yardımcısı Ömer Lütfi Özenç, Yarış Lideri Ruhi Anılan, Tabip Ercan Köse, Üretimci Halit Eser Avusturyalı model Florian Macek, 2022 Fame Model Of Turkey 1.leri Elif Tokgöz ve Davet Özer, İş ve Spor adamı Turgay Kıran, Bursa Fashion Week Lideri /Moda Dizayncısı Yaşariye Doğan ,Tülay Türken/Barza firması,Türkiye Hoşu Yağmur Ayaz, Proje direktörü Ömer Gürkan Şimşek, Moda Dizayncısı Aylin Yılmaz, genç moda dizayncısı Sevgi Taştan,2023 Avrupa 2.Güzeli Deniz Eser ve gecede hem heyet koltuğunda oturup hem de sahne alan başarılı sanatkarlar Faruk K, Aslı Kökçe, Sibel Gökçe ve Zeynep Dizdar üzere alanında başarılı heyette yer aldılar.

Yarışmacıların kostümleri erkek modasının başarılı imzası Şinasi Günaydın, başarılı Haute Couture kostümleriyle dizayncı Oktay Seven, bayan giysinin genç markası başarılı dizayncı Tülay Türken/Barza ,mayo dünyasının yeniden başarılı markası Olumlu Mayolarıyla yarışmacılar podyuma çıktı.

Jüri koltuğunda bulunan müzikçi ve kelam muharriri Zeynep Dizdar “Çok hoş bir geceye benziyor, bizde heyecanlıyız. Adayları çok merak ediyorum. Güzel olan kazansın diyelim klasik olarak.” tabirlerini kullandı.

Tek erkek heyet müzikçi Faruk K. bu projeye dayanak vermekten her vakit gurur duyduğunu söyledi. Faruk K “Fame Of Turkey’in genç jenerasyona yeni istihdam kapıları açacak diye düşünüyorum, yolları açık olsun. Bizde bu akşam beş atlı heyet üyesiyiz onlara hoş güçlerimizi vermek istiyoruz.” tabirlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir