Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Discord Nitro da zam kervanına katıldı: Devasa fiyat artışı!

Discord Nitro da zam kervanına katıldı: Devasa fiyat artışı!

ateshaber ateshaber -
26 0

Online oyunseverlerin vazgeçemediği platform Discord Nitro da maalesef zam kervanına katıldı. Platform içerisinde ayrıcalıklar tanıyan Nitro paketinde devasa fiyat artışları yaşandı. İşte yeni fiyatlar ile Discord zam haberi…

Gelen zam önceki fiyattan daha yüksek: 48 TL zam geldi!

2015 yılında hayatımıza giriş yapan Discord, son yıllarda ülkemiz başta olmak üzere dünya genelinde oldukça popüler hale geldi. Oyuncular başta olmak üzere pek çok kesime hitap eden uygulama, yenilikçi özellikleri ile rakip platformlara karşı bir üstünlük elde etmeyi başardı. İnsanların kendi sunucularını kurarak bir topluluk oluşturmayı mümkün kılan Discord, bu sayede ünlü yayıncılar ve sosyal medya fenomenleri tarafından da tercih edildi. 

Discord tarafından sunulan ve özel temalar, hareketli profil fotoğrafı gibi pek çok avantaj sunan Nitro da gelen zamlardan nasibini aldı. Önceden 26,99 TL olan Nitro aboneliği 48 TL zam ile birlikte 74,99 TL oldu. Gelen zammın önceki fiyatın neredeyse 2 katı olmasıysa şaşırtıcı. Zamdan önce 13 TL olan Discord Nitro Classic üyeliği hakkındaysa bir açıklama yok. Üyelik paketlerinden kaldırılmış olabilir.

Discord Nitro gelen yeni zam haberinden sonra artık sadece 1 abonelik şekliyle satılacak. Ayda 74,99 TL olan bu paketi yıllık olarak almak istediğinizdeyse Discord 2 ay kullanım hakkını size hediye ediyor. Böylece yıllık Nitro üyeliği 749,99 TL’ye denk geliyor.

Discord Sunucu Takviyeleri’ne de zam geldi. Geliştirmek istediğiniz serverlara destek olmanıza ve diğer server avantajlarından yararlanmanızı sağlayan Discord Server Boost takviyeleri artık 88,49 TL oldu. Eğer Nitro üyeliğiniz varsa Discord size yüzde 30 indirim yapıyor ve Server Boost takviyelerine 68 TL’ye üye olabiliyorsunuz.

Peki siz Discord platformuna gelen yeni zam haberi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir