Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Depremzede işletmelere teknolojik takviye

Depremzede işletmelere teknolojik takviye

ateshaber ateshaber -
31 0

İSTANBUL (İGFA) – İşletmelerin muhtaçlık duyduğu Bulut Bilişim, Data Kurtarma-Yedekleme ve Radiolink üzere teknolojik tahlilleri en uygun formda sunmayı hedefleyen Vodafone Business, işletmelerin altyapı ve yedekleme muhtaçlıklarını, 6 ay fiyatsız, 18 ay indirimli olacak biçimde karşılıyor.

Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Hasret Kestioğlu, yaşanılan zelzele felaketinin yaralarını daima birlikte sarabilmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

“Sağladığımız Dayanak Paketi ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elâzığ olmak üzere 11 vilayetimizde zelzele felaketinden etkilenen işletmelerin altyapı ve yedekleme gereksinimlerini karşılıyoruz” diyen Kestioğlu, “11 vilayetimizde yer alan işletmeler Türkiye iktisadında kıymetli bir yere sahip. İşletmelerin bundan sonraki süreçte elde edeceği verimlilik artışları ve performans kazanımları, ülkemizin ekonomik büyümesi açısından da kritik bir rol oynayacak. Vodafone Business olarak, tüm imkânlarımızı kullanacak ve elimizden gelenin en düzgününü yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir