Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. CW Enerji’ye Intersolar Europe Fuarı’nda ağır ilgi

CW Enerji’ye Intersolar Europe Fuarı’nda ağır ilgi

ateshaber ateshaber -
28 0

ANTALYA (İGFA) – CW Güç, 14-15-16 Haziran 2023 tarihlerinde Messe Müchen Fuar Merkezinde üç gün boyunca süren ve dünyanın dört bir yanından gelen yenilenebilir güç kesiminden markaların yer aldığı Intersolar Europe Fuarı’na iştirak sağladı.

CW Güç İdare Şurası Lideri Tarık Sarvan, yaptığı açıklamada “Her yıl katıldığımız Intersolar Europe Fuarını çok önemsiyoruz. Bu fuarda da her yıl olduğu üzere yararlı görüşmelere adım attık. Alanında uzman takımımızla birlikte dünyanın pek çok ülkesinden gelen ziyaretçilerle yeni iş kontakları kurma bahtı yakaladık” dedi.

14-16 Haziran tarihleri ortasında gerçekleştirilen fuar hakkında açıklamalarda bulunan CW Güç İdare Heyeti Lideri Tarık Sarvan, “Intersolar fuarında yeni eserimiz TopCon 16 Busbar güneş panelimizi sergiledik. Yüksek verimliliğe sahip yeni eserimiz ağır ilgi gördü. Yenilenebilir güç kesimi gelişmeye çok açık bir alan. CW Güç olarak yeni eserler ve yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Fuar değerlendirmesinde bulunan Sarvan, “Bu yıl geçtiğimiz yıla kıyasla daha ağır bir iştirak gördük. Bu fuarda yerli ve ulusal olan güneş panellerimizi geniş eser yelpazemiz ile tanıttık. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin Türkiye’de bu teknolojide güneş panellerinin üretilmesinden ötürü şaşkınlıklarını gizleyememeleri ülke olarak bizi teknoloji üretme ve geliştirme alanlarında gerçek yolda olduğumuzu gösterdi. CW Güç olarak Türkiye’de yüksek teknoloji eserlerinin üretilerek dünya pazarında yer alabileceğini gösteriyoruz. Bu bizim için gurur kaynağıdır” dedi.

Fuara gelecek sene de katılacaklarını belirten Sarvan, “CW Güç olarak gelecek yıl da bu yılın üzerine koyarak devam edeceğiz. 2024 yılı fuarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Şimdiden 19-21 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Intersolar Europe Fuarına tüm bölüm paydaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir