Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Çeşme’de Koşu Şenliği

Çeşme’de Koşu Şenliği

ateshaber ateshaber -
24 0

İZMİR (İGFA) – Ülkemizin ve dünyanın en beğenilen turizm noktalarından biri olan Çeşme, birinci defa bir yarı maratona konut sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyor. Doğal hoşlukları, iklimi, coğrafyası ve kültürüyle ziyaret eden herkesi kendine hayran bırakan Çeşme’de A.B.D.’den Almanya’ya, Rusya’dan Güney Afrika’ya, İran’dan Yunanistan’a pek çok ülkeden koşucu, Çeşme’nin tarihi sokaklarında ve plajlarında rüzgârın peşinden koşacak.

İmza attığı projeler ve tertiplerle spor tutkusunu ülkemizin dört bir yanında yaşatan, markalaşan spor tertipleri ile yarışın yapıldığı bölgenin, kentin, kıymetlerinin memleketler arası tanıtımına katkı sağlayan Argeus Travel & Events’in yeni tertibi Salomon Çeşme Yarı Maratonu, birinci kere Çeşme’de gerçekleşecek.

Salomon Çeşme Yarı Maratonu; T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Atletizm Federasyonu, İzmir Valiliği, Çeşme Kaymakamlığı, Çeşme Belediyesi ve Türkiye Spor Müellifleri Derneği’nin dayanaklarıyla Salomon isim sponsorluğunda Garmin ve Toyota Hybrid mobilite sponsorluğunda, Züber ve PT Academy markalarının eser ve hizmet sponsorluğunda düzenlenecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir