Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Bursa İnegöl Meclisi şampiyonları ağırladı

Bursa İnegöl Meclisi şampiyonları ağırladı

ateshaber ateshaber -
21 0

BURSA (İGFA) – Bursa’da İnegöl Belediye Haziran ayı olağan meclis toplantısında 7 gündem hususu görüşüldü.

Mecliste, Türkiye Şampiyonluğunu elde eden Gazipaşa Ortaokulu Futbol Kadrosu da ağırlanarak ödüllendirildi. Küçük erkekler kategorisinde 21 karşılaşmaya çıkarak 320 okul ortasında şampiyonluğa ulaşan ve İnegöl’e büyük bir gurur yaşayan Gazipaşa Ortaokulunun yönetimci, vücut eğitimi öğretmeni ve antrenörleri ile 14 kişilik ekip takımı meclise davet edildi.

İNEGÖL’E BÜYÜK GURUR YAŞATTILAR

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, “Aramızda Gazipaşa Ortaokulumuzun bedelli idarecileri ve okulumuzun öğretmenleri, atletleri bulunuyor. Onları bugünkü meclisimize davet ettik zira kendileri küçük erkekler futbol karşılaşmalarında 21 maç yaparak 320 okul ortasında Türkiye birincisi oldular. Kendilerini tebrik ediyoruz, kutluyoruz. Antrenörlerimiz Fatih Türkmen ve Uğur Uyar hocalarımız yönetiminde öğrencilerimiz değerli bir muvaffakiyet elde ettiler. Tekirdağ’da çeyrek final kümelerinden başkan çıkan atletlerimiz daha sonra Denizli’de yarı final gayreti verdi. Akabinde Bursa Vahide Aktuğ Ortaokulunu finalde 3-0 mağlup ederek Türkiye Şampiyonu oldu” dedi. Akabinde atletlere bu başarılarından ötürü armağan takdimi gerçekleştirildi.

YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Daha sonra meclis yoklaması alınarak gündem hususlarına geçildi. Açılış konuşmasını yapan ve burada gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Lider Taban, “Seçimler sonrası gerçekleştirdiğimiz birinci toplantımız. İyisiyle seçimler sona ermiş oldu. Ben misyon alan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere değerli Milletvekillerimizi, sonrasında oluşan kabinede misyon alan Bakanlarımızı, bürokratlarımızı tebrik ediyorum. Vazifelerinde kolaylıklar diliyorum. Bizler de yerelde kendi iştigal alanımızdaki mevzuları çalışmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda asfalt çalışmalarımızla ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum. Ahmet Türkel Etraf Yolu İsaören Kavşağından başlayarak Saat Kulesinin bulunduğu kavşağa kadar Park Caddesi boyunca bir asfalt çalışmamız başladı. Bir taraftan Büyükşehir Belediyemizin yapacağı çalışmalar, bir taraftan bizim yapacağımız altyapı ve üstyapı yatırımları kentimizde devam edecek. Yeniden Büyükşehir Belediyemizin BUSKİ marifetiyle gerçekleştirdiği ikinci etap içme suyu çalışmaları da başladı. Bilhassa Alanyurt’ta çalışmalar şu an başladı ve devam ediyor. Gastro İnegöl ile ilgili de devam eden çalışmalarımız var. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” halinde konuştu.

Açılış konuşmasının akabinde meclis, gündem unsurlarının görüşülmesiyle devam etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir