Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Bungalovlar Sakarya’ya renk kattı

Bungalovlar Sakarya’ya renk kattı

ateshaber ateshaber -
30 0

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, toplumsal hayata kıymetli dokunuşlar yapmaya devam ediyor.

Uçak, Karşıt Konut, Millet Kıraathaneleri, Vagon Park hizmetleri ve kentteki tüm toplumsal donatı alanlarına dokunuşuyla vatandaşların toplumsal hayatına katkı sunan Büyükşehir, turizm alanında da kıymetli adımlar atıyor.

Hizmet verdiği tesislerde vatandaşlara ayrıcalıklı imkanlar sunan Büyükşehir, baştan sona elden geçirdiği Sakarya Vilayet Ormanı Tabiat Parkı’nda orman konutlarından sonra bungalov imaline başladı.

Orman konseptli otel konutlarının çabucak yanında başlayan otelde çalışmalar, hizmetin döneme yetiştirilmesi için hızlandı. 10 adet bungalovdan 4’ünün üretimi tamamlandı.

TÜRKİYE’NİN YILDIZI

Bireysel turizmin vazgeçilmesi haline gelen ve son yıllarda Sapanca’nın ‘merkez konumunda’ olduğu bungalov tatili, Sakarya’da ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen konuklar için daha ulaşılabilir ve kolay hale gelecek. Lider Ekrem Yüce’nin talimatıyla hızlandırılan çalışmaların en kısa müddette tamamlanması hedefleniyor.

İşlemler bittiğinde otel bölgesi yemyeşil peyzaj alanları, yürüyüş yolları, ahşap merdivenler ve tabiatın en özel eserleriyle süslenecek. Yeşilin her tonuna mesken sahipliği yapan Vilayet Ormanı Tabiat Parkı’ndaki bu hizmet Türkiye’ye örnek olacak. Son teknolojik eserleri, çağdaş tasarımı ve 42 metrekare olan her bir bungalovda oluşturulacak konforlu alanlarıyla hizmetin ağır bir talep göreceği kestirim ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir