Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Belediye Kütahyaspor’da birinci imza

Belediye Kütahyaspor’da birinci imza

ateshaber ateshaber -
28 0

KÜTAHYA (İGFA)-Belediye Kütahyaspor Kulüp binasında Belediye Lideri Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Lider Yardımcısı ve Belediye Kütahyaspor Kulüp Lideri Abdullah Damcı, Belediye Lider Yardımcısı ve kulüp yöneticisi Murat Arık, kulüp yöneticisi Uğur Şahan ile bir ortaya gelen Efrahim Alkın, kendisini tekrar Belediye Kütahyasporlu yapan imzayı attı.

İmza merasiminde açıklama yapan Lider Işık, “19 Haziran 2023 tarihinde yaptığımız Belediye Kütahyaspor Kulübü genel şurasından sonra kulüp liderimiz ve kulüp idaremiz teşekkül etti, misyon dağılımları yapıldı. Bugün de güzel, mübarek kurban bayramı öncesinde kulübümüzün sportif yönetici ve yardımcı antrenörü ile mutabakata vardık. Memleketimizin evladı, spor geçmişi hepimizce düzgün bilinen kardeşimiz Efrahim Alkın’a güzel olsun diyorum. Kentimize ve kulübümüze hayırlara vesile olsun. Kendisine, ortamıza güzel geldiniz diyor ve muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Başkan Işık, Alkın’ın Kütahya’nın dokusuna uygun olduğunu belirterek; “Bu mutabakata varılmasında ağır emek sarf eden başta kulüp liderimiz Abdullah Damcı, Uğur Şahan, Lider Yardımcımız Murat Arık’a ve başka idare heyeti üyelerinin hepsine başka farklı teşekkür ediyorum. Kolay olmuyor. Hem kentimizin dokusuna uygun olması lazım hem de bu işi yürütebilecek birikime sahip isimler olması gerekiyor. Efrahim Beyefendi de geçmişten beri hepimizin yakından tanıdığı bir kardeşimiz olarak bu türlü bir misyona geldiğinde başarılı olacağından eminiz. Teklif ettiğimizde de kendisi hiç düşünmeden kulübümün emrindeyim dedi. Sizleri bu alanda yalnız bırakmamak bizim de misyonumuz diyerek ortamıza katıldı” diye konuştu.

YUVAMA GERİ DÖNDÜM

Belediye Kütahyaspor Sportif Yöneticisi ve yardımcı antrenörü Alkın da, “Yuvama geri döndüm. Hiçbir vakit ayrılmamıştık. Ekibimizi daima takip ediyorduk. Bu yıl inşallah diğer bir vazifede, diğer bir pozisyonda sorumluluklar yüklenerek tabi ki bunların üstesinden gelebilecek kabiliyetimizle birlikte Belediye Kütahyaspor’umuzu layık olduğu 2. lige ve daha üst liglere çıkartmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Herkesin dayanağını bekliyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir