Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Belediye Kütahyaspor’da Abdullah Damcı devri

Belediye Kütahyaspor’da Abdullah Damcı devri

ateshaber ateshaber -
29 0

KÜTAHYA (İGFA) – Belediye Kütahyaspor Futbol Kulübü Fevkalâde Genel Konsey Toplantısı, Belediye Lider Prof. Dr. Alim Işık, meclis üyeleri, delege üyeleri ve taraftarlarımızın iştirakiyle Kütahya Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Yapılan toplantıda evvelki devir idare heyeti, gelir-gider tablosu ve denetleme heyeti raporu delegeler tarafından ibra edildi.

İbraların akabinde tek listeyle seçime giren Belediye Lider Yardımcısı Abdullah Damcı, delegelerin oy birliğiyle Belediye Kütahyaspor’umuzun yeni lideri seçildi.

Belediye Kütahyaspor Lideri Abdullah Damcı, “Kütahya Belediyespor olarak etkin olan 4 branşı bugün 16 branşa çıkardık. Yaklaşık bin 700 lisanslı atletimiz var. Ben inanıyorum ki bundan sonra da Belediye Kütahyaspor Futbol Kulübü olarak öncelikle geçmişten bir ders çıkaracağımızın bilinmesini istiyorum. 40 yıldır Kütahya’dayım, uzun yıllar futbol oynadım ve kulüp başkanlığı da yaptım lakin 4 yıl üst üste bu heyecanı yaşayan bir Kütahyaspor ve Kütahya görmedim. Bu bir başarısızlık değil katiyetle bir muvaffakiyettir. Ben bugüne kadar vermiş olduğunuz emeklerden ötürü yanınızdaki en yakın kişi olarak kentimiz ismine sonsuz teşekkür ediyorum. 19 kişilik bir idare heyetimiz var, denetleme şuramız var. Hepimiz bir lider üzere çalışacağız. En kısa vakitte toplanıp misyon kısmını yapacağız. İnşallah bundan sonra daha kurumsal bir kimlikle, bir örgüt şeması doğrultusunda hiyerarşiyi kurarak, altyapıya değer vererek hareket edeceğiz. Önümüzdeki günlerde daha başarılı, daha sağlıklı, daha ayakları yere basan, ileriye dönük, Kütahya’mızın da çocuklarının forma giyebileceği bir Belediye Kütahyaspor hayaliyle hepinize çok teşekkür ediyorum. Şahsım ve idare suram ismine hürmetler sunuyorum” tabirlerini kullandı.

Abdullah Damcı başkanlığındaki yeni idare şurasında; Murat Arık, Ertuğrul Cevahir, İsmail Şen, Memiş Özüş, M. Fazilet Özdoğan, Selim Kaplan, Emirhan Osal, Mehmet Akkaya, Uğur Şahan, Bilal Yurttaş, Kerem Sülün, Yasin Uçar, Behçet Türkkan, Osman Ertan, Emirhan Bilgen, Ömer Kaçan, Selçuk Aşan ve Osman Altınkaya misyon aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir