Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Anime severler heyecanlı: One Piece dizisinden ilk tanıtım fragmanı geldi!

Anime severler heyecanlı: One Piece dizisinden ilk tanıtım fragmanı geldi!

ateshaber ateshaber -
23 0

Dünyanın en popüler animelerinden One Piece, şu ana kadar 1000’den fazla bölümüyle uzun soluklu bir seyir keyfi sunuyor. 2020 yılında ise dijital akış platformu Netflix, bu animenin canlı dizi uyarlamasını hayata geçireceğini açıkladı. Bugün ise bu yapımın ilk tanıtım fragmanı yayımlandı. İşte One Piece dizisi çıkış tarihi ve tanıtım fragmanı…

One Piece dizisinden ilk tanıtım fragmanı geldi!

1990 yılında başlayan One Piece macerası, günümüzde halen devam ediyor ve her hafta yayımlanan 1 bölüm ile bu macera devam ediyor. Popüler bir yana aynı zamanda en eski animeler arasında yer alan One Piece, yakın zamanda canlı dizisi ile tekrardan dikkatleri üstüne çekecek.

Netflix, resmi YouTube kanalı üzerinden, One Piece dizisinin ilk tanıtım fragmanını yayımladı. Bu fragmana baktığımızda, ana karakterler olan lastik adam lakaplı Hasır Şapkalı Luffy, Zoro ve Nami’yi görebilmek mümkün.

Aslına bakacak olursak anime severler, canlı dizi uyarlamasını pek iyi karşılamadı. Zira pek çok kişi, One Piece dizisinin anime kadar iyi olmayacağını düşünüyor. Netflix ise bu ön yargıyı kırmayı amaçlıyor. Bunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

One Piece dizisinin konusu ne olacak ve ne zaman yayımlanacak?

One Piece dizisi, şeytan meyvesini yemesinin ardından doğaüstü güçler kazanan Monkey D. Luffy’yi ve mürettebatı olan Hasır Şapkası Korsanlarını konu alacak. Büyük hazine hayalleri içerisinde Grand Line’a gitmeye çalışacak olan tayfa, bu yolculukta karşılarına çıkan düşmanlarla mücadele edecek.

One Piece ana karakterleri

  • Monkey D. Luffy: 17 yaşındaki genç ana karakter, Hasır Şapka Korsanları’nın kaptanıdır. Gomu Gomu no Mi Şeytan Meyvesi’ni yedikten sonra lastik adama dönüşür. En büyük hayali, hazineyi ele geçirerek korsanlar kralı olmaktır.
  • Roronoa Zoro: Eski bir ödül avcısıdır ve Luffy’nin tayfaya aldığı ilk kişidir. 19 yaşında olan Zoro, dünyanın en iyi kılıç ustası olmayı hayal ediyor.
  • Nami: Tayfada rotacılık görevini üstlenir. Aynı zamanda kapkaççı ve hırsız olan karakterin en büyük hayali, dünya haritasını çizmektir. Sezgileri oldukça kuvvetlidir ve tayfaya Zoro’dan sonra katılan ikinci kişidir.

One Piece dizisi, 31 Ağustos tarihinde seyirciye sunulacak.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? One Piece dzisinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir