Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Amazon Kindle Scribe inceleme!

Amazon Kindle Scribe inceleme!

ateshaber ateshaber -
28 0

Amazon, e-kitap okuyucu pazarındaki en popüler isimlerden biri olan Kindle cihazları ile yeni bir e-kitap okuyucu tabletini tanıttı. Kindle Scribe adlı cihaz, reMarkable ve Huawei MatePad Paper gibi cihazlara rakip olmayı hedefliyor. Amazon Kindle Scribe inceleme!

Amazon Kindle Scribe inceleme!

Amazon Kindle Scribe, 10.2 inç büyüklüğünde ve 300 ppi çözünürlüğünde bir ekrana sahip, ideal not alma ve kitap okuma deneyimi sunuyor. Cihazın tasarımı, Kindle Oasis ile büyük benzerlik gösteriyor ve yeni nesil Kindle cihazları gibi ayarlanabilir ön ışık sistemine sahip.

Kindle Scribe, kitaplara not almanın yanı sıra cihazı dijital bir defter olarak da kullanmanıza olanak tanıyor. Ayrıca PDF belgeleri düzenleyebilir ve bilgisayarınıza gönderebilirsiniz. Gelecek yılın başlarında gelecek bir güncellemeyle Microsoft Word dosyalarını düzenlemek de mümkün olacak.

16 GB’lik modeli 339 dolardan başlayan Kindle Scribe, iki farklı kalem seçeneği sunuyor. Basic Pen ek ücret ödemeden cihazla birlikte geliyor, Premium Pen ise ekstra 30 dolar karşılığında satın alınabiliyor. Premium Pen, ayarlanabilir bir ek tuşa ve silgi fonksiyonuna sahiptir. Her iki kalem de Wacom’un EMR teknolojisini kullanır ve şarj gerektirmez. Kindle Scribe birçok ülkede ön siparişe açılmış olup, 3 aylık Kindle Unlimited hediyesiyle birlikte sunulmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir