Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Ali Yerlikaya’dan Konya çıkarması

Ali Yerlikaya’dan Konya çıkarması

ateshaber ateshaber -
34 0

KONYA (İGFA) – Program kapsamında birinci olarak Mevlana Çarşısı esnaflarını ziyaret eden ve öğlen namazı sonrası Sultan Selim Camii’nde Konyalı vatandaşlarla bayramlaşan Bakan Yerlikaya, Mevlana Türbesi’nde dua etti. Akabinde Konya Valisi Vahdettin Özkan ile bir ortaya gelen Bakan Yerlikaya, Konya Şehitliği’ni de ziyaret ederek şehit yakınlarına taziyelerini iletti.

Daha sonra Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret eden İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kurban Bayramı’nda memleketi Konya’da bulunmaktan büyük memnunluk duyduğunu tabir etti. Bakan Yerlikaya, “Baba ocağım Konya’mda hemşehrilerimle, esnaf kardeşlerimle, göz aydınlığımız çocuklarımızla kucaklaştık, bayramlaştık. Bir dizi ziyaretten sonra Büyükşehir Belediyemize konuk olduk. Konya’mızı çok daha aydınlık yarınlara taşımak için gecesini gündüzüne katan liderimize şükranlarımı sunuyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum. Türkiye Yüzyılı’nın inşasındaki en güçlü harçlardan biri olan Konya’ma binlerce selam olsun” diye konuştu.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Lider Altay, ziyareti hasebiyle Bakan Yerlikaya’ya teşekkür etti.

Taş Bina Dijital Tanıtım Merkezi’ni inceleyerek Lider Altay’dan bilgi alan Bakan Yerlikaya, Büyükşehir Belediyesi Gurur Defteri’ni de imzaladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir