Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Adıyaman Belediyesi eski Lideri’ne İGC’den ziyaret

Adıyaman Belediyesi eski Lideri’ne İGC’den ziyaret

ateshaber ateshaber -
26 0

ADIYAMAN (İGFA) – Adıyaman Belediye eski Lideri Abdulkadir Kırmızı, vekillerin uğraşıyla Adıyaman’ı yine ayağa kaldıracaklarına inancının tam olduğunu söyledi.

İGC’nin yaptığı ziyarette 6 Şubat’ta ‘asrın felaketi’ olan zelzelede birçok vatandaşın canını kaybettiğini, birçok vatandaşın da sakat kaldığını anımsatan eski Lider Kırmızı, “Bir vatandaş olarak sarsıntının birinci anından itibaren bir dakika olsun memleketimi terk etmedim. Şu anda da hayatımızı konteynerde sürdürüyoruz. Memlekete hizmet etmek vatandaşımızın kederlerine ortak olmak yaralarını sarmak için her vakit sahadaydım” dedi.

ADIYAMAN OLARAK ÖNÜMÜZE BAKMAMIZ LAZIM

“Adıyamanlılar olarak canla başla çalışarak memleketimizi tekrardan ayağa kaldıracağız inşallah” diyen Belediye eski Lideri Kırmızı; “Tabi burada en çok misyon hiç kuşkusuz siyasilere düşüyor, siyasetçilerimiz ne kadar çalışkan olursalar bu memleket o kadar çabuk ayağa kalkacaktır. Milletvekillerimizden Doç. Dr. Resul KURT ve Doç. Dr. İshak ŞAN vekillerimiz sahiden bilgili ve donanımlılar. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a yakınlıklarından ötürü da Adıyaman hizmet daha çok ve daha süratli geleceğine inancım tamdır. Cumhurbaşkanımızla birebir görüşebilecek meslekte olan vekillerimizdir. İnanıyorum ki Milletvekillerimizde bu olumlu etkiyi memleketimize hizmet kazandırma noktasında var güçleri ile çalışıyorlardır, çalışmaya da devam edeceklerdir. Milletvekilleri kentin her problemini bilemez burada da en büyük vazife Belediye Liderine düşmektedir. Sayın Belediye Lideri misyona geldiği günden buyana memleketin meselelerini çözmek için takımıyla birlikte canla başla çalışmakta lakin sizlerde takdir edersiniz ki belediye ile bu iş bitmiyor, yapamadığı işleri projelendirerek, milletvekilleri ile istişare ederek, ahenk içinde, hizmet odaklı çalışarak memleketin tüm sıkıntıları tahlile kavuşacaktır” diye konuştu.

Kırmızı, kendilerinin de Adıyaman’a gönül vermiş beşerler olarak siyasetçileri destekleyeceklerini ve daima birlikte Adıyaman’ı eski hoş günlerine kavuşturacaklarını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir