Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. 2022 Kalder Bursa Mükafatı Bandırma’nın

2022 Kalder Bursa Mükafatı Bandırma’nın

ateshaber ateshaber -
28 0

BALIKESİR (İGFA) – Avrupa Kalite İdare Vakfı (EFQM) Harikalık Modeli temel alınarak EFQM Tanıma Programı çerçevesinde KALDER tarafından Türkiye’de faaliyette bulunan ve en âlâ performans gösteren, her ölçekte ve her bölümdeki kurum ve kuruluşlara verilen kalite ve muvaffakiyet mükafatı bu yıl bir kere daha Bandırma Belediyesi’nin oldu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı temasıyla Bursa’da düzenlenen geniş iştirakli tertipte mükafatlar sahiplerini bulurken Bandırma Belediyesi tertibe Belediye Lideri Av. Tolga Tosun, belediye meclis üyeleri ve belediye işçileri ile iştirak sağladı.

Bandırma Belediye Lideri Av. Tolga Tosun, mükafatını Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Bursa İdare Konseyi Lideri Emin Direkçi ve BUSİAD İdare Şurası Lideri Buğra Küçükkayalar elinden aldı. Ödül merasiminin sonrasında açıklamalarda bulunan Belediye Lideri Av. Tolga Tosun, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı’nda Cumhuriyet’in aydınlık kenti Bandırmamız, 2022 KALDER Bursa Kalite ve Muvaffakiyet Ödülü’nün sahibi oldu. Ürettiğimiz hizmetlerde, hayata geçirdiğimiz projelerde ve bu çok özel mükafatın kentimize kazandırılmasında emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bandırma için ne yapsak az, var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir