Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Zeynep Bastık’tan Boğaz’da harika gece

Zeynep Bastık’tan Boğaz’da harika gece

ateshaber ateshaber -
16 0

İSTANBUL (İGFA) – Şarkıları lisanlara marş olan, son teklisi ‘Eyvah’ ile gündemden düşmeyen Zeynep Bastık dün Poll Production by Polat Yağcı tertibi ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde konser verdi.

Başarılı sanatçı, 90’ların unutulmayan müziklerinden Serdar Ortaç klasiklerine, akustikten rap performansına uzanan renkli repertuarıyla sevenlerine süper bir gece yaşattı.

Sudi Etuz imzalı kıyafetiyle göz kamaştıran Zeynep Bastık konserine “Sana Bayılıyorum” müziğiyle başladı. “Ara”, “Marlon Brando” ve “Her Yerde Sen” üzere hit kesimlerini tüm seyirci tek bir ağızdan söyledi. 90 dakika boyunca sahnede kalan Zeynep Bastık lisanlardan düşmeyen son teklisi “Eyvah” ile coşkulu bir atmosfer yarattı. Gecenin başında heyecanlı olduğunu söyleyen Bastık “Elim ayağım titriyor. Birkaç müzik sonra geçer diye umuyorum. Bu kalabalık o kadar hoş ki…” kelamlarının akabinde alkış yağmuruna tutuldu.

Uzun mühlet konuşulacak bu gecede Zeynep Bastık’ı dostları Murat Boz, Defne Samyeli, Davet Telkıvıran yalnız bırakmadı. Arkadaşlarını en önden dinleyerek doyasıya dans ettiler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir