Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Yazın birinci partisi Bodrum’da

Yazın birinci partisi Bodrum’da

ateshaber ateshaber -
33 0

MUĞLA (İGFA) – Bodrum’un uzun yıllardır görmediği stilde görkemli bir gösteriyle gerçekleşecek açılış partisi yıllarca unutulmayacak

Müzik ve cümbüş dünyasında trendleri belirleyen isimlerin başında gelen ünlü bağlantıcı ve işletmeci Özgür Aras orta verdiği gece hayatına geri döndü. Aras’ın Bodrum-Yalıkavak’taki yeni kulübü ENVY Night Life ile 7 Haziran Çarşamba gecesi kapılarını açıyor. Yazları dünyanın crème de la crème katmanının yani en varlıklı insanlarının uğrak yeri olan Bodrum-Yalıkavak’taki ENVY Night Life, görkemli bir gösteri ve dev bir partiyle döneme merhaba diyor.

ENVY Night Life’ın açılış heyecanı şimdiden yalnızca Bodrum’u değil İstanbul’u da sardı. Gece hayatının tanınmış figürleri, magazin dünyasının ünlü isimleri ve cemiyetin renkli simaları rotalarını 7 Haziran’da Bodrum’a çevirdi. Bodrum’un son yıllarda tekdüzeleşen ve birbirine benzeyen yerlerle heyecanını kaybeden gece hayatı ve cümbüşü, Özgür Aras’ın deneyimiyle getireceği orijinal bir solukla bu yaz eski günlerine dönecek.

ENVY Night Life diskotek kültürünü geri getirecek! Batıktan Tanrıkulu, Monnarsh, Zoey Hasselbank üzere birbirinden ünlü yerli ve yabancı DJ’lerin set başında olacağı, farklı konseptler ve partilerle herkesi dans ettirecek. Uzun vakittir provalarını sürdüren, dünyanın dört bir yanından dansçıların bulunduğu milletlerarası gösteri takımı, 7 Haziran’daki açılıştan itibaren partilerde farklı konseptlerle konukların karşısına çıkacak.

Işık, lazer ve dans gösterileriyle, yaz boyunca ENVY Night Life yerli- yabancı ünlü müdavimler, dünya standartlarındaki partiler, konut sahipliğini yaptığı seçkin davetler, sıra dışı sürpriz gösteriler, heyecan verici, dinamik bir atmosferle bu dönem Bodrum gece hayatının merkez üssü olarak yaza damgasını vuracak.

BEYAZ GECE

“Beyaz Gece” 27 yıldır Bodrum Sıhhat Vakfı tarafından düzenlenen, Bodrum’un en büyük sivil toplum projesi. Beyaz Gece’den elde edilen gelir özel ihtiyaçlı bireylerin ve onların ailelerinin eğitim ve rehabilitasyonunu sağlamak maksadıyla kullanılıyor. Bu yıl 13 Haziran Salı gecesi ENVY Night Life‘da gerçekleşecek Beyaz Gece’ye cemiyet, sanat, siyaset ve iktisat alanlarında ülke çapında ünlü isimler katılacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir