Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Vali Gökmen Çiçek’ten Kurban Bayramı bildirisi

Vali Gökmen Çiçek’ten Kurban Bayramı bildirisi

ateshaber ateshaber -
32 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, yapmış olduğu açıklamada şu tabirleri kullandı: ” Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, ulusal ve dini hislerimizin, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü halde yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha birlikte idrak etmenin memnunluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Manevi hislerimizin ağır yaşandığı bu günlerde insanlarımız tıpkı niyet ve bedellerde buluşmakta, dargınlıklar, kırgınlıklar unutulmakta, dostluk ve kardeşlik hisleri daha ağır yaşanmakta, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimiz jenerasyondan nesle aktarılmaktadır. Sevinçte ve hüzünde daima birlikte olmamız bizleri farklı kılan özelliğimizdir.

Kayserili vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur içerisinde geçirmesi için her türlü önlem alınmıştır. Emniyet ve jandarma teşkilatımız, sıhhat, itfaiye gruplarımız ile başka ilgililer her vakit olduğu üzere bayram müddetinde de misyonlarının başında, vatandaşlarımızın hizmetinde olacaklardır.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir