Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Üstün model Irina: Erkekler benden hoşlanmazdı

Üstün model Irina: Erkekler benden hoşlanmazdı

ateshaber ateshaber -
34 0

İSTANBUL (İGFA) – Dailymail ve The Sun’ın da ortalarında bulunduğu yayın organları, dünyaca ünlü harika model Irina Shayk’ın Zeki için verdiği cesaretli pozları yayınladı.

Süper model cazip Irina Shayk, mayo fotoğraf çekimlerinde neden podyum dünyasının bir numarası olduğunu gösteriyor.

Irina, Sports Illustrated’ın kapağındaki birinci Rus modeliydi, 2011 yılından bugüne hiç gündemden düşmedi” tabirlerine yer verildi.

“DUDAKLARIM BÜYÜKTÜ, OKULDA TANINAN DEĞİLDİM”

Irina Shayk, evvelce aslında bu kadar tanınan değilmiş. Hatta fizikî özelliklerinden ötürü bir nevi ayrımcılığa maruz kalmış. Shayk, Vouge mecmuasına verdiği röportajda, genç kızlık periyoduna ait açıklamalarda bulundu.

Geçmişte bir genç model olarak popülaritesinin eksikliğinden bahseden Shayk, İngiliz medyasının da alıntı yaptığı röportajında, “Okulda tanınan değildim. Hayır! Hem de hiç değildim. 18 yaşımdayken birinci erkek arkadaşım oldu. Aslında erkekler benden hoşlanmazdı. Zira çok zayıftım, kemiklerim sayılırdı ve koyu tenliydim, bu yüzden erkekler ve kızlar benimle dalga geçerdi. İşin tuhafı model olacağımı hiç bilmiyordum, düşünmüyordum bile. Mesela dudaklarım çok büyüktü, hatta sadece bu yüzden siyah çocuklarla ilgili bir Rus çizgi sinemasından sonra bana koca dudaklarımdan ötürü Chunga-Changa demeye başlamışlardı. O denli bir noktadaydım ki, kimse bana zorbalık yapmasın diye “Herkes üzere olmak istiyorum” diye düşünürdüm. Çocukken ayrıyeten çok utangaçtım. O denli ki fotoğraflarda yer almaktan nefret ederdim. Bunu diyen bana bir de artık bakın!” sözlerini kullandı.

“ERKEKLER FAZLA KİLOLARI DA SEVER”

Shayk, Easternherald’da yer alan açıklamasında ise, geçmişte daima formda kalmaya çalıştığını, lakin tekrar de bir şeyler “planlandığı gibi” gitmezse, diyetler ve fizikî aktivite ile kendine eziyet etmediğini söylüyor. Latife yollu “Birkaç fazla kilon olsa bile, bunun için kendini öldürmene gerek yok, yalnızca kendini olumlu değerlendir bu kadar. Fazla kilon varsa ne olacak? Hem bilirsiniz, erkekler onları da sever” diyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir