Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Ünlü rapçi Murda İstanbul’u salladı

Ünlü rapçi Murda İstanbul’u salladı

ateshaber ateshaber -
41 0

İSTANBUL (İGFA) – Son devrin yıldızı parlayan rapçilerinin başında gelen Murda, ‘Dua Tour 2023’ turnesinin son durağı olan konserde, hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı. Konserde sahneye davet ettiği Hadise’yle hayranlarına sürpriz yapan Murda; ikilinin birlikte seslendirdiği “İmdat” ve “Sen Dönene Kadar” müzikleriyle konser alanını adeta salladı.

Konser öncesinde sahne alan; underground yapımları ve birçok farklı MC ile gerçekleştirdiği anaakım üretimlerle isimlerini duyuran Artz ile Bugy, Türk müzik sahnesinin dikkat çeken genç isimlerinden Motive ve Motive’nin son albümünün prodüktörü Pango, rap müzikle dolu bir gece yaşattılar.

Yung Cihad ve “Anormal” ile “Kalbin Bana Kaldı” müzikleriyle ismini duyuran Alizade’nin sürpriz konuk olarak sahne aldığı konserde dinleyiciler keyifli anlar yaşadı.

Müziğe Hollanda’da başlayan Murda; Bizey, Kraantje Pappie ve Ronnie Flex üzere dünyaca ünlü hip-hop sanatkarlarıyla gerçekleştirdiği çalışmaların akabinde Ezhel’le birlikte hayata geçirdiği ‘Aya’ müziği ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir