Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. TÜSÇAD idaresinden M. Müfit Aydın’a ziyaret

TÜSÇAD idaresinden M. Müfit Aydın’a ziyaret

ateshaber ateshaber -
23 0

Herkes Duysun( BURSA İGFA)
AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında TÜSÇAD Genel Lideri Metin Altundal ve beraberindeki heyeti kabul etti.

TÜSÇAD Genel Lideri Metin Altundal ve beraberindeki heyeti Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında kabul eden AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın burada Herkes Duysun Muhabiri Reyhan Özbakır’a açıklamalarda bulundu.

Sağlık çalışanlarının bilhassa pandemi sürecinde önemli emekleri olduğunun altını çizen AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, “Sağlık çalışanlarına bir vefa borcumuz var. Dünyanın badireler ve sorunlar içinde atlattığı bir pandemi süreci var. Ülkemizin, emin olun sıhhat çalışanlarımızın özverisi sayesinde hayat kalitesini çok düşürmeden atlattığı bir süreç… Avrupa bunu yaşayamadı, Amerika bunu yaşayamadı, çok gelişmiş olduklarını tez eden ülkeler bunu yaşayamadı lakin bizim ülkemiz hamdolsun buna hazırdı. Kent hastanelerini biz devreye soktuktan sonra pandemi zuhur etti. Bunlar devreye girmemiş olsaydı tahminen biz de çok zorluklar yaşayabilirdik.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir