Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Turizm ve Sanat Festivali’nde Tan Taşçı rüzgarı esti

Turizm ve Sanat Festivali’nde Tan Taşçı rüzgarı esti

ateshaber ateshaber -
33 0

ANTALYA (İGFA) – Cumhuriyetimizin 100. yılında Türk Cumhuriyetleri teması ile bu yıl 21.’si düzenlenen Alanya Memleketler arası Turizm ve Sanat Şenliği 2. gününde de harika bir konsere mesken sahipliği yaptı. Birinci akşam Arslanbek Sultanbekov ve Hadise konserleri ile buluşan vatandaşlar, şenliğin ikinci akşamında ise sevilen sanatçı Tan Taşçı konserini izlediler.

KONSERE AĞIR İLGİ VARDI

Ülkemizin en sevilen seslerinden olan Tan Taşçı konserine vatandaşlar ağır ilgi gösterdiler. Konser alanı ve kıyı kısmı büsbütün dolarken, vatandaşlar şenlik coşkusunu doyasıya yaşadılar. En sevilen müziklerini hayranları için seslendiren Tan Taşçı sahne, ışık ve dans gösterileri ile izleyicilerden tam not aldı. Duygusal ve hareketli pek çok müziğini konser alanını dolduran on binlerce vatandaş için seslendiren Tan Taşçı, kendisini yalnız bırakmayan ve büyük sevgi gösteren Alanya halkına teşekkür etti.

BAŞKAN YÜCEL KONSERİ VATANDAŞLARLA BİRLİKTE DİNLEDİ

Alanya Belediye Lideri Adem Murat Yücel, başarılı sanatkara ipek kozasından yapılmış çiçek ve tablo ikram etti. Ünlü sanatçı armağanlar için teşekkür ederken Lider Yücel, “Alanya’da çok fazla hayranınız var, en çok konser yapması istenen sanatkarlardan birisiydiniz. Şenliğimize katılarak, gecemize renk kattınız, teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Yücel konseri vatandaşlarla birlikte seyretti. Konser alanını dolduran kalabalıkla birlikte bu hoş performansı seyreden Lider Yücel hem alandaki hem de kıyıda konseri dinleyen vatandaşlara selam vererek âlâ cümbüşler diledi.

Festivalin final akşamında Türk Dünyasının sevilen sesi Azerin ve ünlü sanatçı Yıldız Tilbe sahne alacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir