Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Togg, Sakarya Üniversitesi’nde

Togg, Sakarya Üniversitesi’nde

ateshaber ateshaber -
28 0

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz, Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Birinci olarak SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SAÜ Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu, Teknopark İstanbul İdare Heyeti Lideri Prof. Dr. Metin Yerebakan, Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu ile SAÜ’de düzenlenen programda buluşan Yüce, daha sonra üniversite öğrencileriyle buluştu.

Türkiye’nin Arabası TOGG ile programlara katılan Lider Ulu, öğrencilerle görüştü, imtihanlarında muvaffakiyetler diledi.

SAÜ Rektörü Prof. Dr. Al, Teknopark İstanbul İdare Konseyi Lideri Prof. Dr. Yerebakan ve heyetlerin de yer aldığı programda Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarına ait bilgiler paylaşan Büyük, bilimsel çalışmalara çok değer verdiklerini tabir ederek, iş birliğinin kıymetine vurgu yaptı. Lider Şanlı, “Yerel idareler olarak bilimin yuvası olan üniversitelerimizle iş birliğini çok önemsiyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de bu birlikteliğimiz devam edecek” dedi.

Yüce, daha sonra öğrencilerle buluştu.

Türkiye’nin arabası TOGG’a büyük ilgi gösteren öğrencilere imtihanlarında muvaffakiyetler dileyen Şanlı, memleketine dönecek öğrencilere iyi seyahatler temenni ederek, ailelerine selamlarını iletti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir