Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. TOFAŞ’tan İzmir’de şut geliştirme kampı

TOFAŞ’tan İzmir’de şut geliştirme kampı

ateshaber ateshaber -
4 0

İZMİR (İGFA) – Yaklaşık 100 atletin katıldığı kampta TOFAŞ A Ekip oyuncuları ve Başantrenör Orhun Ene de gençlerle bir ortaya gelerek tecrübelerini paylaştı.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma bedel yaratmaya devam eden Tofaş Spor Kulübü’nün atlet ve antrenörleri İzmir’de gençlerle buluştu. Tofaş Basketbol Okulları Sorumlusu Ferudun Biçermen’in idaresinde, Spor Okulları ve Kampları Danışmanı Murat Özyer’in koordinatörlüğünde Türkiye çapında düzenlenen Tofaş Şut Geliştirme Kampı’nın sıradaki durağı 19-23 Haziran 2023 tarihleri ortasında İzmir olurken; birebir tarihlerde Tofaş Spor Okulları ortasında TOFAŞ Cup düzenlendi. İzmir Ege Üniversitesi Bornova Yerleşkesi içerisindeki EGEKAMP’ta gerçekleştirilen tertipte basketbol idmanı ve maç tecrübesi yaşayan gençler renkli aktivitelerle yazın tadını çıkardı.

Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı kampta TOFAŞ A Ekip Başantrenörü Orhun Ene; A Grup oyuncuları Berk Uğurlu, Tolga Geçim, Mustafa Kurtuldum ve Tevfik Akdamar da gençlerle bir ortaya gelerek tecrübelerini paylaştı. Temel basketbol eğitimlerinin yanı sıra şut mekaniği, şut geliştirme çalışmaları, top hakimiyeti ve çalımlar ile farklı bitirişler üzerine çalışmaların gerçekleştirildiği tertipte Tofaş Spor Kulübü Altyapı Teknik Koordinatörü ve Ferdi Gelişim Antrenörü Samir Seleskovic, Altyapı antrenörleri Oğuz Yaman ve Hicran Aras eğitmen olarak yer aldı.

Tofaş Cup ve Tofaş Şut Geliştirme Kampı’nın İzmir ayağı hatıra fotoğrafı çekimiyle son bulurken, kamp çalışmaları sonunda iştirak sağlayan tüm öğrencilere sertifika verildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir