Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Sertab Erener’den Bursa’da mükemmel konser

Sertab Erener’den Bursa’da mükemmel konser

ateshaber ateshaber -
23 0

Ersel NALBANT – Herkes Duysun (BURSA İGFA) – Türkiye’nin ünlü pop müzik sanatkarlarından biri olan Sertab Erener, Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.

“Aç sesini” isimli müziği ile konserine başlayan Sertap Erener, sevenlerine hafızalardan silinmeyecek bir konser verdi.

Şarkı ortasında seyircileri selamlayan ünlü sanatçı Erener, “Ne hoş sizi görmek. Ben Türkiye’nin her yerini gezdim diyebilirim. 30 yıldır buralardayım. Lakin kimi kentlerin daima daimi hoş güçleri oluyor. Birtakım yerler her vakit çok güzel oluyor. Bunlardan biri de Bursa. O yüzden Bursa’nın bende başka bir yeri var“ diyerek Bursa’ya ve Bursalılara olan sevgisini lisana getirdi.

Geçmişten günümüze sevilen müziklerini seslendiren sanatkara Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce Bursalı müziksever de eşlik etti.

Ünlü sanatçı 2003 Eurovision Müzik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil ederek ülkemize birinci birinciliği kazandıran ‘Everyway That I Can’ müziğini seslendirdiği esnada bir hayranının telefonu uzatmasıyla birlikte sahneden görüntü çeken Erener, coşkuyu tepeye taşıdı.

Kapanışı lisanlara pelesenk olan ‘Yalnızlık Senfonisi’ müziğini seyircilerle birlikte seslendirerek yapan Sertab Erener, Bursalılara unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir