Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Serdar Ortaç ve Mehmet Çevik’ten çok konuşulacak klip!

Serdar Ortaç ve Mehmet Çevik’ten çok konuşulacak klip!

ateshaber ateshaber -
41 0

İSTANBUL (İGFA) – Ünlü sanatçı Mehmet Çevik, yeni single çalışması için Serdar Ortaç’la kıymetli bir işbirliğine imza attı.

Sesini ve yorumculuğunu çok beğendiği Mehmet Çevik’e en sevilen müziklerinden biri olan ‘Bilsem Ki’yi emanet eden Serdar Ortaç, yapıtın klibinde de genç meslektaşıyla birlikte kamera karşısına geçti.

2 Haziran’dan itibaren tüm dijital platformlarda yerini alan müziğin klip direktörlüğünü Selim Akar’ın üstlendi.

MİLYONLUK PRODÜKSİYON

Beykoz Kundura Fabrikasında çekimleri gerçekleştirilen görüntü klipte 6 kişilik cast takımının yanı sıra 40 kişilik teknik takım vazife aldı.

“Bilsem Ki” nin imaj direktörlüğünü Varol Şahin yaparken styling çalışması ise Erdal Güvenç tarafından yapıldı. Karakaya Küresel Garaj’a ilişkin 10 adet milyonluk klasik otomobillerin ve özel eğitimli bir atın kullanıldığı klipte ikiliye model Cassi eşlik etti.

Senaryo gereği klipte Mehmet Çevik ile tabut taşıyan Serdar Ortaç, yaşadığı ıstıraptan ötürü çekimleri tamamlayamadı.

Yönetmen Selim Akar, tabutlu sahnelerin bir birçoklarını iptal etmek zorunda kaldı. Istırabını muhakkak etmemeye çalışan Ortaç’ı zorlayan bu sahneler tamamlanamadan klip bitirildi.

2 sene evvel anlaştığı, 6 sefer iptal ettiği klip çekimlerini iptal etmemesi çok tartışılan Ortaç’ın klip çekimlerinde kederinden ötürü sırf 2 saat kaldığı ortaya çıktı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir