Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Sakaryalı Balkan şampiyonlarına bisiklet armağanı

Sakaryalı Balkan şampiyonlarına bisiklet armağanı

ateshaber ateshaber -
29 0

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz, 26-28 Mayıs tarihlerinde Karadağ’ın Bar kentinde düzenlenen 27. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası’nda derece elde eden Sakaryalı öğrenciler Yağmur Şevval Dursun ve Elif Burukoğlu’nu ağırladı.

Elde ettikleri birincilik ve üçüncülük sayesinde podyumda yerlerini alan minik karatecileri, Lider Aziz hem tebrik etti hem de bisiklet ile ödüllendirdi.

Öğrencileri tebrik ederek bisikletlerinin iyi olmasını temenni eden Lider Ekrem Büyük, “Gençlerimizin ve çocuklarımızın ülkemizi, kentimizi gururla temsil ettikleri her branşta Büyükşehir Belediyesi olarak takviye oluyoruz. Balkanlarda hoş bir muvaffakiyet yakalayan bu iki kızımıza Bisiklet Dostu Kent Sakarya’da güle oynaya binecekleri bisikletler armağan ettik. Sakarya’mızda mevcut yollarımızın genişletilmesi, bisiklet sayesinde karbon kullanımının en aza indirgenmesi birinci önceliklerimizden. Bisikleti hayatımızın merkezine koyarak bisiklet kullanımını artıracağız. Bu fikirle iki kızımızıtekrardan tebrik ediyor, sağlıklı bir geleceğe pedal çevirmelerini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir